Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość N3T5kY

hostsms.pl ma serwery w francuskim OVH

 

My nie będziemy oferować już hostingu za sms (przynajmniej w takiej formie), dlatego został zamknięty host-sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzak czy nie krzak...(teraz tego sie nie pozna ;P) Nie lepiej kupić konta taniej na allegro.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bo to gorsze zło.... od tego...

 

 

 

 

A to dlaczego?? Prawie każda osoba z tego forum wystawia swe serwery na allegro.pl więc mam rozumieć że tamte serwery są gorsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie kupuje serwerów za 1 zł na rok bo co jak co ale to śmieszne... Ale swego czasu korzystałem z usługi hekko.pl która miała najtaniej na allegro swe serwery. Znalazłem teraz firmę która oferuję serwery za jedynie 5,99 zł (na rok) więc dla osoby która założyła temat może będzie to przydatne ;)

 

http://allegro.pl/ok...1390884857.html

 

(Pisząc żeby poszukał na allegro.pl nie chodziło mi żeby odrazu brać serwer za 1 zł.)

 

 

 

 

I jeszcze taniej :P Firma....

 

http://allegro.pl/serwer-www-midi-start-50mb-3gb-rok-sprawdz-i1402146588.html

Edytowano przez urbi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

To, że ktoś oferuje konta za 5,99 zł/rok nawet jeśli jest firmą, to nie znaczy że jest to opłacalne.

Szczególnie gdy ktoś oferuje 30GB transferu.

 

Tak jak napisał Damian, w mojej ocenie nie jest możliwe utrzymanie dobrej jakości usług za mniej niż 25-30zł rocznie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś oferuje konta za 5,99 zł/rok nawet jeśli jest firmą, to nie znaczy że jest to opłacalne.

Szczególnie gdy ktoś oferuje 30GB transferu.

 

Tak jak napisał Damian, w mojej ocenie nie jest możliwe utrzymanie dobrej jakości usług za mniej niż 25-30zł rocznie.

 

Zgodzę się ale gdyby autorowi zależało na jakimś cudnym serwerze poszukałby czegoś innego niż serwer za tak niską cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może to dopiero nowa firma i nabija sobie klientów później zwiększy cenę i znowu zwiększy a później jeszcze raz zwiększy ;)

 

Tak jak ten drugi link z allegro:

 

Opłata pierwszy rok tylko 1zł (netto)

Kolejne lata opłata roczna tylko 10zł (netto)

 

Niby nie jest to drogo no ale jak ktoś sprzedaje więcej niż ma to cóż się dziwić na 1GB dysku przypadają pewnie ze 3 konta po 2GB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż hostingu na allegro to ostatnia deska ratunku dla podupadłych firm/krzaków. Niektóre porządne firmy sprzedają swoje usługi poprze allegro, ale to ma na celu tylko promocję ;)

 

Co do hostsms.pl, to ten krzak trzyma sie już bardzo długo :P Czy warto im zaufać? Nie wiem, nie korzystałem z ich usług i w najbliższym czasie nie mam zamiaru :P

 

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale swego czasu korzystałem z usługi hekko.pl która miała najtaniej na allegro swe serwery.

Proszę Cię.. do takiego poziomu to się nigdy nie zniżyliśmy. Najtańsza kwota jaką chcieliśmy kiedyś to 12,20 ale nie była to masówka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię.. do takiego poziomu to się nigdy nie zniżyliśmy. Najtańsza kwota jaką chcieliśmy kiedyś to 12,20 ale nie była to masówka..

 

Właśnie te serwery po 12,20 były najtańsze z tego jak pamiętam na allegro.pl ale to było już parę lat temu.... Dużo się zmieniło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Ten hostsms.pl dalej nie zmienił stawek SMS.

"10,98zł/2mc. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×