Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zlotowinfo

budgetvps.pl opinie

Polecane posty

zapodałem coś podobnego ale widzę że mi liczą do transferów miesięcznych transfery dyskowe

 

czy to tak powinno być?

przed operacją archiwizera, nie miałem transferów rzędu 122KB/s prawie cały czas

gdy centralka sip kompletnie nic nie robi

 

 

info z menadżera centralki:

venet0 receive 145.82 KB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale mam tam VPSa od kilku dni i od początku się sypie. Po zakupie zainstalowałem debiana 5 default z dostępnych do zainstalowania i wszystko ok, zaczynam przenosić dane. Chciałem postawić tylko serwer głosowy i FastDL dla gry. No i siedzę sobie na konsoli i pobieram resztę plików a ts już śmiga. Po kilku godzinach dzwoni do mnie kumpel: "gdzie ts, wszystko padło, zrób coś z tym!". Oczywiście mówię do niego że siedzę na konsoli i jest wszystko ok, tylko że odpalam konsolę z panelu i nic cały czas czarny ekran, winscp też się nie łączy, a strona działa. Po restarcie serwera wszystko gra tylko że po kilku godzinach sytuacja się powtarza i tak kilka razy dziennie. Może to być wina tego że ta wersja TS3 była używana pod ubuntu 10.4 a teraz mam debiana 5??

I jeszcze coś. Od wczoraj od godziny 10.04 tak jak pokazuje panel kayako, czekam na odpowiedź. Teraz widać reakcję na tickety z priorytetem krytyczny.

 

 

ps. zależy mi na czasie ponieważ mam umówione ligi i potrzebuję stabilnego TSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilku godzinach dzwoni do mnie kumpel: "gdzie ts, wszystko padło, zrób coś z tym!".

 

Tylko nie mam jak teraz dzwonić bo jestem w szpitalu

 

 

no więc jak ?

 

Najlepszym wyjsciem jest telefon w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc jak ?

 

Tylko nie mam jak teraz dzwonić bo jestem w szpitalu i jedyne co mogę to pisać na laptopie, ewentualnie gadać przez gg.

 

 

GG od wersji 7.7 posiada możliwość rozmów głosowych więc co jest niezrozumiałe?? Napisałem "gadać przez gg", nie pisać lub czatować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W firmowym komputerze nie jest standardem mikrofon i słuchawki. Poza tym firma może nie uznawać tej metody kontaktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, pozostaje mi czekać.

 

Nie ma tam budki z telefonem, czy nie masz możliwości się ruszyć z łóżka?

 

Nikt z rodziny nie może w Twoim imieniu zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się odezwał ktoś z supportu, poprosił o numer VPSa i teraz jakoś działa, przynajmniej jak na razie się nie zawiesił do teraz, więc nie wiem czy będzie taka konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×