Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DawPi

LiderHost.pl

Polecane posty

(co to za cenzurowanie na forum? Nie można wyrazić swojej opinii? Jeśli tak to bym prosił o wykładnię w regulaminie. Jako, że mam kopię to ją pozwolę sobie wkleić.)

 

Witam,

 

nie widzę takiego tematu, od niedawna mamy nowego gracza na rynku. :lol:

 

Ja z takiej oferty nie skorzystam i nikomu tego polecać nie będę. Powód chyba oczywisty: nie tak dawno admin pytał, jaki wybrać reseller dla sowich klientów, potem kolokacja 'za złotówkę', a teraz wypowiada się na forum, jako specjalista, wciskając swoją ofertę gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś klientem, więc nie wiem po co na siłę się pchasz.. Sam napisałeś, że nie skorzystasz, więc nie jesteś klientem i nie powinieneś się wypowiadać. Temat z opiniami jest sens pisać dopiero po dłuższym czasie działania hostingu, bo poza spamem i tak tu się nic nie zjadzie (poza spamem). Pewnie dlatego temat został skasowany (zresztą ten również poleci, bo zły dział). Swoim podejściem udowadniasz jedynie prostackie i dziecinne podejście. Swoją drogą, "wciskając swoją ofertę gdzie popadnie", chyba masz jakieś rozdwojenie umysłu, bo ja tutaj nie widzę owego wciskania. Są bardziej nachalne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
(zresztą ten również poleci, bo zły dział).

To ciekawe :lol:

Forum "Oferty" jest działem moderowanym, tzn. każdy napisany tutaj temat musi zostać zatwierdzony przez moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dodałem w złym dziale. Co już raportowałem. Czekam na przeniesienie.

Chciałem potestować konto, ale testowe konta macie 250mb miejsca i 1B transferu. Wg mnie to trochę mało.

 

N3T5kY: a to ciekawe. :lol: Niech admini lepiej sprawdzą uprawnienia mojego konta, bo mam wrażenie, że też coś nie jest OK.

 

Lan: nie pcham się. Po prostu nie ma opinii o tym serwisie, więc chciałem dodać. TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Chciałem potestować konto, ale testowe konta macie 250mb miejsca i 1B transferu. Wg mnie to trochę mało.

Każdy oferuje taki test, jaki mu się podoba, wolny rynek.

Chociaż, bez specjalnego modułu do WHMCS trochę z tym zamieszania.

 

Niech admini lepiej sprawdzą uprawnienia mojego konta, bo mam wrażenie, że też coś nie jest OK.

Dodaj mi 35 plusów, bo przegram vódke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

(co to za cenzurowanie na forum? Nie można wyrazić swojej opinii? Jeśli tak to bym prosił o wykładnię w regulaminie. Jako, że mam kopię to ją pozwolę sobie wkleić.)

 

Witam,

 

nie widzę takiego tematu, od niedawna mamy nowego gracza na rynku. :lol:

 

Ja z takiej oferty nie skorzystam i nikomu tego polecać nie będę. Powód chyba oczywisty: nie tak dawno admin pytał, jaki wybrać reseller dla sowich klientów, potem kolokacja 'za złotówkę', a teraz wypowiada się na forum, jako specjalista, wciskając swoją ofertę gdzie popadnie.

 

Opinia jest raczej prawdziwa wtedy kiedy klient skorzysta z usługi. Z moich wiadomości Pan z nich nie korzysta a opisuje dość ostro a wręcz odmawia innym osobą z korzystania z nich.

 

Gracz na rynku ? Nasza firma zajmuje się klientami stacjonarnie czyli miasta z obrębu w świecie internetu nie kładziemy nacisku na klientów, na siłę.

 

Nie skorzysta Pan z usługi i nie poleca. Powodem podaje Pan moją niewiedze na ten temat. Dla sprostowania ja jako właściciel firmy nie potrzebuje mieć wiedzy na poziomie administracyjnej od tego mam ludzi których zatrudniam. Jako osoby kompetentne ufam im i wierze że wykonują swoją prace profesjonalnie i rzetelnie. Pytania banalne na forum były i są tylko aby pogłębić moją prywatna wiedzę na temat tego samoczynnie oraz dowiedzieć się o ofertach oraz specyfikacjach,cenach innych firm dających takowe usługi.

 

Jako specjalista nie wypowiadałem się na forum ponieważ nie uważam się za specjalistę powtarzam ZATRUDNIAM SPECJALISTÓW!

 

Wciskanie ofert było by kiedy pod każdym dosłownie postem prosił bym o skorzystanie z naszych usług podpisując się pod postami typu zapraszam to tylko i wyłącznie treść informacyjna zachęcająca do odwiedzin strony LiderHost.pl wybór klienta jest indywidualny i klient wybierze swoją markę hostingu.

 

Chciałem potestować konto, ale testowe konta macie 250mb miejsca i 1B transferu. Wg mnie to trochę mało.

 

Dokładnie wolny rynek acz kol wiek nie może Pan mieć podejścia oraz uprzedzenia, nawet Pan nie przetestował tego konta a już ocenia, Jeśli jest to dla Pana za mało proszę zwrócić się z prośbą do Nas o przyznanie większej możliwości konta.

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Liderson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×