Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DawPi

LiderHost.pl

Polecane posty

Witam,

 

nie widzę takiego tematu, od niedawna mamy nowego gracza na rynku. :lol:

 

Ja z takiej oferty nie skorzystam i nikomu tego polecać nie będę. Powód chyba oczywisty: nie tak dawno admin pytał, jaki wybrać reseller dla sowich klientów, potem kolokacja 'za złotówkę', a teraz wypowiada się na forum, jako specjalista, wciskając swoją ofertę gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie widzę takiego tematu, od niedawna mamy nowego gracza na rynku. :lol:

 

Ja z takiej oferty nie skorzystam i nikomu tego polecać nie będę. Powód chyba oczywisty: nie tak dawno admin pytał, jaki wybrać reseller dla sowich klientów, potem kolokacja 'za złotówkę', a teraz wypowiada się na forum, jako specjalista, wciskając swoją ofertę gdzie popadnie.

 

Myślę ze większość teraz w miarę znanych firm na forum WHT zaczynała od takich rozwiązań taki sposób nie jest dobry ale od czegoś trzeba zacząć moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel a admin to jednak lekka różnica, więc nie wyciągaj pochopnych domysłów, skoro nie znasz sytuacji. Po to firma zatrudnia administratorów, aby osoby takie jak Ty nie musiały się o nic martwić. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wasze opinie są bardzo cenne i pewnie w niektórych przypadkach się sprawdzają. Tutaj mam wrażenie, że to jednoosobowa działalność i prowadzenie firmy.

 

Życzę powodzenia dla LH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia, miło, że sobie chcesz ponabijać posty w naszym temacie :lol: O ilość pracowników nie musisz się martwić, bo już sam fakt, że ja się tu wypowiadam (a mam staż na forum nieco dłuższy) świadczy o tym, że nie pracuje przy tym jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×