Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał.

Problem z domeną po wygaśnięciu

Polecane posty

Witam, 29.10.10r. wygasła mi domena w serwisie "Domeny.pl", ponieważ była ona kupiona w promocji nie mogłem jej przenieść do innego serwisu a miał być to GlowaNET.pl. Wczoraj postanowiłem w końcu zapytać na support co i jak wygląda z domeną i kiedy może ona trafić do puli wolnych, a wiem że powinno być to 2 tygodnie od czasu wygaśnięcia.

Po krótkiej konwersacji okazało się, że domenę przejęła firma PPD.pl, taką informację dostałem od pana Adama z GłowaNET. http://whois.domaint....com/csownia.pl

Byłem zaskoczony tym, ponieważ domena nie była popularna, a mi zależy aby ją z powrotem nabyć. Dzisiaj po sprawdzeniu tej strony PPD.pl wpisując moją domenę niestety pokazuje się "Bak danych".

 

Kieruję teraz moje pytanie, czy będzie się dało tą domenę odzyskać i w jaki sposób? Dodam, że pan Adam skierował mnie na to forum w celu uzyskania jakiejś pomocy :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to możesz liczyć na łut szczęścia, że nie zostanie zarejestrowana przez obecnego rezerwującego lub wykupić ją po rejestracji od niego jak się znajdzie na jakiejś giełdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś sens pisania do PPD czy jest możliwość np. odkupienia tej domeny? Czy raczej można sobie odpuścić aż jak trafi na jakąś aukcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trustcom

A czy jest jakiś sens pisania do PPD czy jest możliwość np. odkupienia tej domeny? Czy raczej można sobie odpuścić aż jak trafi na jakąś aukcję?

 

To, że jest w kolejce nie jest równoznaczne z tym, że musi ona zostać zarejestrowana. Możesz czekać i liczyć, że może zostanie zwolniona. Podam przykład:

 

DOMAIN NAME: xxxxxx is released from the queue

 

created: 2010.11.10 16:25:16

last modified: 2010.11.10 16:25:16

expiration date: 2010.12.01 16:25:16

 

 

REGISTRAR:

NetArt Spolka Akcyjna S.K.A.

ul. Cystersow 20A

31-553 Krakow

Polska/Poland

+48.801 33 22 33

+48.12 297 88 10

+48.12 297 88 08

biuro@nazwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×