Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Paul

Rejestracja domeny *.pl za 0zł.

Polecane posty

Witam,

 

Czy ktoś orientuje się czy aktualnie jakiś rejestrator organizuje promocje podobną do az.pl - tj. rejestracja 3domen za 0zł. z możliwością transferu do innego rejestratora w pierwszym roku?

 

- Home.pl ma promocję - https://home.pl/promocje/freewolne - ale tam jeśli chce się przetransferować domenę należy najpierw ją odnowić w wysokiej cenie.

 

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z możliwością transferu do innego rejestratora w pierwszym roku?

Jeśli wydaje Ci się, że będziesz tą domenę transferował od promocji do promocji to się mylisz. Przeczytaj dokłądnie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wydaje Ci się, że będziesz tą domenę transferował od promocji do promocji to się mylisz. Przeczytaj dokłądnie warunki.

 

Wiem, że w AZ.pl można na 100% jest to możliwe:

 

AZ.pl: Witaj Ja. Jak mogę Ci pomóc?
Ja: Witam,
Chciałbym uzyskać informację czy przy 3x domeny pl za 0zl. widoczny jest kod auth info?
AZ.pl: witam
AZ.pl: tak jest widoczny
Ja: jest możliwy transfer w ciągu 1 roku?
AZ.pl: tak
Ja: rozumiem, że należy dopłacić różnicę w cenie?
AZ.pl: nie
Ja: dziękuję bardzo za pomoc.
AZ.pl: proszę

 

Chciałbym zarejestrować domenę bez konieczności przedłużania, w jak najniższej cenie (0zł. lub minimalna cena) oraz żeby przedłużenie nie było po 122zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DawiPi, w Az.pl jest limit 3d omen który kiedys już wykorzystałem... - więc dlatego szukam innych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to mów tak, że chcesz nachapać się domen. :)

 

Ja bym wolał przemyśleć sprawę i mieć 3 domeny po 12zł każda niż 10 zupełnych nindż za darmo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to mów tak, że chcesz nachapać się domen. :)

 

Ja bym wolał przemyśleć sprawę i mieć 3 domeny po 12zł każda niż 10 zupełnych nindż za darmo. :)

 

Nie chcesz pomóc to nie pomagaj - ale i nie przeszkadzaj...

 

- nie chce się niczego nachapać tylko chcę zarejestrować 2-3 domeny bez wydawania kasy... - nie chcę nikogo okradać

ale i sam nie chcę być okradany kosztem przedłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jak ty rejestrujesz domenę za free u firmy, która tak naprawdę cię sponsoruje, to tak można.

Ale jak ta firma chce sobie to odbić przy przedłużeniu, to już okrada :)

 

Może sobie czas uświadomić, że ty także te firmy okradasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To, że sponsoruje, to jest tylko i wyłącznie problem firmy.

 

Też zdarza mi się brać takie darmówko-kilkugroszówki dlatego, że nie zawsze wiadomo, czy biznes się uda, jak się nie uda to nawet takich 12zł szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Też zdarza mi się brać takie darmówko-kilkugroszówki dlatego, że nie zawsze wiadomo, czy biznes się uda, jak się nie uda to nawet takich 12zł szkoda.

 

Hehe, nie dziwie się, że "biznes" updanie skoro "inwestorowi" szkoda 12 PLN na domenę

 

Żeby wyjąć trzeba włożyć ;)

 

Włożysz 5 groszy to jak myślisz ile wyjmiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Włożyłem tylko swój kod, zarobiłem 1900zł. Także wiem, o czym piszę.

Poza tym licytowanie się w sprawie tego kto co daje i za ile jest moim zdaniem bez sensu - pytanie w temacie padło i dziwię się, że nikt nie odpowiedział mądrze tylko sami 'mondrale'.

 

O ile pamiętam tanie rejestracje były (prócz nazwa, home, az) w:

lh.pl

domenomania.pl

domeny.pl (nie polecam)

xip.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Włożyłem tylko swój kod, zarobiłem 1900zł. Także wiem, o czym piszę.

 

mówiliśmy o inwestowaniu a Ty z kieszonkowym wyjeżdzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie żyję z tego, nie zarabiam na tym kokosów.

 

Kilka projektów włączyłem, część się w ogóle nie udała, część poszła za podobne sumy jak w/w. Darmowe domeny tu się bardzo przydały.

Niemniej wydaje mi się, że to już spory OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w AZ.pl można na 100% jest to możliwe:

 

AZ.pl: Witaj Ja. Jak mogę Ci pomóc?
Ja: Witam,
Chciałbym uzyskać informację czy przy 3x domeny pl za 0zl. widoczny jest kod auth info?
AZ.pl: witam
AZ.pl: tak jest widoczny
Ja: jest możliwy transfer w ciągu 1 roku?
AZ.pl: tak
Ja: rozumiem, że należy dopłacić różnicę w cenie?
AZ.pl: nie
Ja: dziękuję bardzo za pomoc.
AZ.pl: proszę

 

Chciałbym zarejestrować domenę bez konieczności przedłużania, w jak najniższej cenie (0zł. lub minimalna cena) oraz żeby przedłużenie nie było po 122zł.

 

Totalna bzdura. Myślisz, że przetransferujesz tą domenę za 0 zł? To się mylisz. Przy rejestracji domeny za 0 PLN jeżeli chcesz przetransferować musisz zapłacić aktualną cene domeny.PL obowiązującą w az.pl i dopiero wtedy ujawnią ci kod jawny. Bez niego nie zrobisz nic. Wiem bo domeny mam w az i transferowałem do OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna bzdura. Myślisz, że przetransferujesz tą domenę za 0 zł? To się mylisz. Przy rejestracji domeny za 0 PLN jeżeli chcesz przetransferować musisz zapłacić aktualną cene domeny.PL obowiązującą w az.pl i dopiero wtedy ujawnią ci kod jawny. Bez niego nie zrobisz nic. Wiem bo domeny mam w az i transferowałem do OVH.

Dziwne bo u mnie udało się bez problemu, zero płatności. Prosiłem też bok o potwierdzenie i mówili, że wszystko jest ok

 

Jest dokładnie tak jak mówi unweb, też chciałem taki trik zrobić na home no i trzeba zapłacić...

Przecież home.pl i AZ.pl to dwie różne bajki, inna kwestia, że mogą istnieć zbieżności w ich polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak mówi unweb, też chciałem taki trik zrobić na home no i trzeba zapłacić...

 

W home.pl - owszem, nie da się, przy okazji praktycznie każdej promocji na domeny umieszczają w regulaminie zapis, że trzeba domenę na kolejny rok przedłużyć u nich po obowiązujących cenach. Ale to wiesz już wcześniej czytając i akceptując regulamin promocji, dość jasny w tej kwestii.

 

Co do az.pl i innych usługodawców - nie negowałbym tego nie będąc ich klientem w takiej konkretnej sytuacji na Twoim miejscu. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×