Skocz do zawartości
Kamil Szymański

Skrypt pod download

Polecane posty

Witajcie.

 

Mam do Was dość nietypowe pytanie, ponieważ chcę uruchomić mały "download" dla większej grupki osób. Od razu zaznaczam, że to nie torrenty, czy inne nielegalne pliki. Będą to modyfikacje do serii gier, które już są wpuszczone w sieć.

 

Głównie chodzi o to, że chciałbym abyście doradzili mi jakiś, podpowiedzieli jaki najlepiej wrzucić darmowy skrypt pod ten download. Chcę, aby użytkownicy którzy będą zajmowali się wrzucaniem plików na serwer mogli robić to ze strony, a nie poprzez ftp.i żeby nie było czasu oczekiwania na pobranie pliku, tak jak to jest na rapidshare i innych pokrewnych.

 

Myślałem nad Joomlą, albo PHP-Fusion, ale nie wiem czy owe skrypty mają możliwość wrzucania plików z poziomu strony, czy tylko download działa tam na zasadzie, że podaje się link do strony i po kliknięciu "pobierz" przekierowuje nas na stronę skąd można daną modyfikację pobrać.

 

Pozdrawiam, KS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Joomla poprawna nazwą jest Rozszerzenie. Przykłady rozszerzeń które Ci się przydadzą to np Docman, remository.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Proponuje rozwiązanie paFileDB + nasze modyfikacje + autorski szablon. Sam paFile jest darmowy ale trzeba go odpowiednio ulepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×