Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mwic

Szukam VPS'a - 2GB ram, min. 300GB transferu, 1 IP

Polecane posty

Cześć,

 

branża, w której siedzę jest mocno sezonowa. W ciągu roku wystarcza mi hosting wspoldzielony, natomiast na parę miesięcy w roku muszę kupować VPSa (i przenosić się ze wszystkim).

 

Szukam firmy, w ramach której bez problemu będę mógł zmieniać zasoby swojego VPSa w górę i w dól tak, abym przez większość roku miał np 512-1024 mb ram, a w newralgicznym okresie mógłbym zwiększyć zasoby i zmniejszyć je w dowolnym momencie.

 

Jestem ze swoim hostingodawcą już 3 rok ale mędzy mnie, że muszę się co chwilę przenosić. Chętnie uproszczę cały proces, płacąc za VPSa cały rok.

 

Kluczowym czynnikiem jest cena.

 

Znacie może takie rozwiązania?

 

Firmy proszę o podesłanie potencjalnej oferty na wouciorrihu@dunflimblag.mailexpire.com (mail antyspamowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Zapraszam oczywiście do nas: http://vihost.pl/ + promocja z mojej stopki.

Ze zmianą opcji w dół czy też w górę nie będzie żadnego problemu - w trakcie trwającego okresu abonamentowego, po prostu przeliczymy ewentualne dodatkowe należności do zapłaty.

 

Za kilka 2-3 dni (układamy ofertę) również na http://vipower.pl będą serwery VPS na OpenVZ + panel HyperVM. Gdzie to wszystko umieścimy na nowym serwerze: Dell PowerEdge 710 z dyskami SAS 15K w Raid5. Procesory Xeon 6-core 2,8 GHz, 12M Cashe, 6.40 GT/s, Turbo HT i dużo RAM'u 1333 MHz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka reakcje, mam nadzieje, ze chetnych do przeslania oferty bedzie jeszcze trzoche :)

 

@MZONE: Interesuje mnie płatność co miesiąc, czyli po zakończeniu np. 5. miesiąca z 1. dniem szóstego moge przejść na pakiet 2x wyższy i na koniec 8. wrocic ponownie?

 

Ogolnie VPSa zamierzam kupic na wiosne, ale kupic takiego, ktory dobrze raz skonfiguruje, a pozniej bede juz tylko manipulowal zasobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

mwic raczej się dogadasz z większością usługodawców na np. darmowe parę dni na wyższym pakiecie (mzone mam nadzieję, że Ci tu nie psuję polityki ; ) hehe - no bo wiadomo, nie zawsze trzeba od razu robić kosztów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MZONE: Interesuje mnie płatność co miesiąc, czyli po zakończeniu np. 5. miesiąca z 1. dniem szóstego moge przejść na pakiet 2x wyższy i na koniec 8. wrocic ponownie?

 

Możesz zmienić pakiet już po pierwszym miesiącu, reszta kwoty zostaje w skarbonce którą możesz wykorzystać. Jednak zmiana na niższy musi być rozliczona pod koniec każdego miesiąca rozliczeniowego.

 

Na wyższy pakiet przechodzisz w każdym momencie, nie musisz czekać do konta abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×