Skocz do zawartości
kuba39

Wszystko o serwerach

Polecane posty

Witam jestem uczniem  TI 4 klasy  no i mam taki problem  ojciec mi załatwił od razu pracę jako pomocnik administratora sieci   chwilowe   potem miał bym przejąć jego obowiązki   i chciałbym  tą posadę otrzymać i dawać sobie w pracy radę , no a problem jest taki  ze o  serwerze www    prawie nic nie wiem  nauczyciel cos mówił ale dziwnie i nie za dużo o tym nie wiem . Możecie mi  polecić jakieś artykuły  książki  firmy instruktażowe ?  od zerwa do serwera z  panelem www. Wiadomo ze wszystkiego nie będę umiał  ale jak trochę juz lepiej mi pójdzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, bida się straszna robi z tymi technikami.

W szkole prawda jest taka, że uczą głównie pierdołowatej teorii, której co prawda jest więcej u mnie na TT, bo dochodzą wątki czysto elektroniczne, ale praktycznych rzeczy nadal mamy niewiele lub nic, do tej pory raptem lutowanie i badanie kondensatorów, wątków stricte "jak co działa dokładnie" a nie "do czego służy" też jest mało, a szkoda.

 

Do autora takie pytanko.

Myślałeś, że jak wybierzesz się na kierunek TI, to na lekcjach będziesz grał w Quake'a, Tibię lub inne cuda ?

Niestety, każde technikum, każdy kierunek, wymaga samozaparcia i przede wszystkim zainteresowania daną tematyką, chyba tylko kierunki informatyczne mają takiego pecha, że idą na nie ludzie, którzy z informatyką niewiele mają wspólnego.

PS: Wyobraź sobie, jaka bida z Tobą będzie, drogi informatyku, jak nawet nie potrafisz googla używać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh u mnie się grało w CS, Starcraft, Wolffenstein i Worms 3D, wynik taki że znaczna część nie zdała egzaminu, ja co prawda nie grałem ale cóż zrobić, jak nauczyciel prowadzący przez dwa lata miał gdzieś kto co robi, dopy wszystkim wystawił i było po temacie :) Ale prawda jest taka jak piszą powyżej, idzie na Technika Informatyka i mysli że będzie grał całymi dniami :) Jedyny plus że na praktykach zawodowych się nie nudziłem i otrzymałem papier z oceną celującą, jako jeden z nielicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

   Było granie w gierki w dużym stopniu kiedy nauczyciel był zajęty czymś innym i nie mógł prowadzić zajęć ... no ale teraz potrzebuje jakiś materiałów do nauki .. no i widzę ze nikt tutaj nie podał ani jednego linku do artykułu    linku do książki ..     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lepiej oddaj tą prace komuś innemu. Taka moja rada. Bo wątpię żebyś się tego nauczył a nie mając nawet zainteresowania tym. Jak byś był informatykiem/administratorem ( to przynajmniej manuale umiał byś czytać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×