Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
traveller

Z: Reseller WHMCS Cpanel lub DA

Polecane posty

witam

a propos MZONE. nie wiem co o tym sadzic ale panowie podaliscie ten adres na swojej stronie firmowej,5 Kings Road,

Dereham,

United Kingdom - mysle ze to nie jest chyba "buissnes park" ( pict. w zalaczniku z googli...)

kilka pytan?

jak dzialacie to w postaci ltd? czy moze samozatrudnienia?

sorki za te pytania ale czasami liczy sie tez forma prawna prowadzonego interesu i zakres odpowiedzialnosci firmy...

 

pozdr z dublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

a propos MZONE. nie wiem co o tym sadzic ale panowie podaliscie ten adres na swojej stronie firmowej,5 Kings Road,

Dereham,

United Kingdom - mysle ze to nie jest chyba "buissnes park" ( pict. w zalaczniku z googli...)

kilka pytan?

jak dzialacie to w postaci ltd? czy moze samozatrudnienia?

sorki za te pytania ale czasami liczy sie tez forma prawna prowadzonego interesu i zakres odpowiedzialnosci firmy...

 

pozdr z dublina

 

Nie, a musi być Business Park? :)

 

Nie jesteśmy firmą LTD. Ale jakie to ma znaczenie?

Dane są umieszczone na stronie, ale fotka nie pokazuje akurat tego numeru budynku. ;)

 

A nie znasz w Polsce spółek z oo umieszczonych w bloku?

 

To Ty pewnie dzisiaj dzwoniłeś do nas i zadawałeś dziwne pytania. No super wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, a musi być Business Park? :)

 

z tego co sie orientuje to na prywatny adres firmy nie zarejestrujesz ... zostaje wlasna dzialalnosc gospodarcza...;)

 

albo zupelnie bez firmy, no ale chyba nie robicie tego...? w uk nikt nikogo o nic nie pyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to na prywatny adres firmy nie zarejestrujesz ... zostaje wlasna dzialalnosc gospodarcza...:)

 

albo zupelnie bez firmy, no ale chyba nie robicie tego...? w uk nikt nikogo o nic nie pyta...

 

Oj to się mało orientujesz kolego, własna działaność to już nie firma?.

Zajrzyj na stronę HMRC i poczytaj.

 

Nie wiem jak jest w Irlandii, ale w UK nie ma z tym żadnego problemu.

 

Wszystkich podejrzewasz o jakieś oszustwa? ;) Czy może tylko MZone Group?

Masz jeszcze jakies podchwytliwe pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, a musi być Business Park? :)

 

Nie jesteśmy firmą LTD. Ale jakie to ma znaczenie?

Dane są umieszczone na stronie, ale fotka nie pokazuje akurat tego numeru budynku. ;)

 

A nie znasz w Polsce spółek z oo umieszczonych w bloku?

 

To Ty pewnie dzisiaj dzwoniłeś do nas i zadawałeś dziwne pytania. No super wywiad.

 

sorki panowie, jesli nie jestesci spolka ltd to czym? kowalskim? chcesz dzialac na polskim rynku i tu sprzedawac swoje produkty to grajcie wg. krajowych zasad( podatki, pit, cit,itp)

i nie dzwonilem dzis do was tez bo po co? co mialbym sie od was dowiedziec?wszystko macie w ofercie a lamerem nie jestem

sorry za te pytania ale sie tak reklamujecie ze az sami sie cisniecie na "widelec" ... wiec wracajac do meritum ... firma or nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki panowie, jesli nie jestesci spolka ltd to czym? kowalskim? chcesz dzialac na polskim rynku i tu sprzedawac swoje produkty to grajcie wg. krajowych zasad( podatki, pit, cit,itp)

i nie dzwonilem dzis do was tez bo po co? co mialbym sie od was dowiedziec?wszystko macie w ofercie a lamerem nie jestem

sorry za te pytania ale sie tak reklamujecie ze az sami sie cisniecie na "widelec" ... wiec wracajac do meritum ... firma or nie?

 

No jak widzę, naprawdę się mało orientujesz.

A jak sprzedaję konta w Japonii?, to też muszę tam odprowadzać podatek?

Z Japonii też mamy klientów, czy jak zakupi u mnie usługę to mu mam napisać aby tego nie robił bo jestem z UK?

Mamy klienta z francji? Czy mam jechać do Fracji założyć spółkę w Businessparku, tak abyś był zadowolony?

Chłopie skąd Ty się urwałeś?

 

Dodam tylko, że działamy legalnie. Masz z tym problem to nas zgłoś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak widzę, naprawdę się mało orientujesz.

A jak sprzedaję konta w Japonii?, to też muszę tam odprowadzasz podatek?

Z Japonii też mamy klientów, czy jak zakupi u mnie usługę to mu mam napisać aby tego nie robił to jestem z UK?

Mamy klienta z francji? Czy mam jechać do Fracji założyć spółkę w Businessparku, tak abyś był zadowolony?

Chłopie skąd Ty się urwałeś?

 

moze to nocna pora sprawia ze nie " kumasz" sorry, ale mialem co innego na mysli: sprzedajesz produkty w pl( w japoni tez:)), placisz podatki w uk - wszysto jasne, ale powazna firma ktora sie tak mocno reklamuje nie ma wiekszych tajemnic( oprocz technologicznych),

i chetnie podaje swoje podstawowe dane - jaki ma kapital, na jakich pracuje urzadzeniach czy programach..

a tu od panow uslyszale ze tylko " Chłopie skąd Ty się urwałeś?" - to zadne wyjasnienie

ponawiam pytanie? firma or no?

 

 

pytanie nr2:

jak moze klient z japoni kupic u was produkt skoro macie tylko strone po pl?

Edytowano przez traveller (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Traveller@

 

Ja rozumiem Twoje podejrzenia co do tej działalności, ale dziwię się, że słyszę to od człowieka który jest w Irlandii. Zrozumiałbym to od kogoś kto jest w Polsce i nie był za granicą. Tak mamy klientów z Japonii, mamy klientów z Polski i mamy klientów z UK. NIestety nie mamy nikogo z Irlandii, ale to kwestia czasu. W Angli większość firm jest zarejestrowanach w domach, dlaczego? Bo taniej to oczywiste. Czy mając swój dom, muszę wynajmować biuro? Po co, przeciez przeznaczam częśc domu na biuro, warsztat czy sklep i działa. Odliczam sobie koszty od padatku, bo tak wolno. Zatrudniam, wspólpracuję z kim chce, bo tego wymaga biznes.

 

W Angli większość firm jest zarejestrowana jako taka działalność, ale zapewniam Ciebie że otwarcie spólki to żaden problem.

Moge zlecić taki wmiosek naszej księgowej już jutro. Ale co to zmieni? Tylko jedną rzecz, że ceny pójdą w górę, czy o to Tobie chodzi?

 

Naprawdę nierozumiem do czego dążysz, chciałeś abyśmy stracili wiarygodność wśród klientów? ;)

 

jak moze klient z japoni kupic u was produkt skoro macie tylko strone po pl?

Głupszego pytania to już nie mogłeś zadać. Obsługujesz Googlemaps, a nie wiesz jak w 20 sekund przetłumaczyć stronę? Daj sobie już spokój kolego i nie rób OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Pan marudzi i bajki opowiada... nawet z usa firmy sprzedają usługi w PL bez spółek w PL bo mamy do nich dostęp poprzez internet i tyle, według Pana mniemania każda firma oferujaca usługi w internecie / na świecie powinna mieć spółkę w każdym kraju etc aby mogła w nim sprzedawać usługi ?? głupie myślenie / rozumowanie...

 

a kolego rozliczysz taka fakture z usa w urzedzie skarbowym czy moze tez pracujesz " jednoosobowo" na DG" dzialalnosci gospodarczej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×