Skocz do zawartości
ryzio

[dedykowane/VPS] Pod kilka dużych stron

Polecane posty

Dzień dobry, jestem nowy tu, ale mam nadzieje, że uzyskam potrzebną mi pomoc.

 

Obecnie korzystam z VPS-a o następujących parametrach:

 

CPU: 2,5 Ghz

RAM: 512 mb

RAM BURST: 1024 mb

POJEMNOŚĆ: 150 gb (wykorzystuje około 100 gb) (serwisy rozrastają się o 400-800 mb miesięcznie)

TRANSFER: 400 gb (wykorzystywany 300 gb + rośnie co miesiąc)

PANEL: DirectAdmin 23 zl /miesiąc

A więc czego potrzebuję:

1. Serwera dedykowanego, w ostateczności VPS-a.

2. O parametrach, dzięki którym nie będę się martwił o to że zabraknie czegoś przez najbliższe 2 lata. (możliwość rozbudowy serwera)

3. A możliwością negocjacji.

4. Lokalizacja nie koniecznie w Polsce, ale jednak wolał bym w naszym kraju.

5. Z dobrym supportem, ponieważ nie jestem administratorem i muszę czasami skorzystać z pomocy admina.

 

Wraz z serwisami, chce przenieść 14 domen, a więc na pewno firma będzie zadowolona z takiego klienta jakim ja jestem.

 

PS. Zależy mi na zasie, a więc proszę o składanie tylko realnych i poważnych ofert poprzez PM dokładny kontakt po wstępnej ofercie i ustaleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na hosting dedykowany premium - wirtualizacja Xen, gwarantowane zasoby:

 

http://statnet.pl/hosting/hosting-dedykowany-premium/

 

Jeżeli parametry VPS nie spełniają wymagań zapraszam również do zapoznania się z naszą ofertą serwerów dedykowanych:

 

http://statnet.pl/serwery-dedykowane/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zaznaczę jeszcze fakt iż nie szukam serwera w cenie 400-800 zł netto bo takie oferty otrzymuję.

 

Interesuje mnie taki do max 250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił ncgroup, wejdź na http://www.livenet.pl/ zobacz ofertę VPS i serwerów dedykowanych. Podane ceny na stronie są cenami brutto.

 

Serwery w łódzkiej serwerowni, połączone światłowodami, wpięcie do PL-IX, dobry kontakt z administratorami, można się bez problemu dogadać :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecałbym ionic. Ewentualnie coś z oferty hetzner + jakąś administrację do tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem oferty hetzner i ovh, i powiem szczerze, że ovh w ofercie KIMSUFI C-250g jest rewelacyjny na moje potrzeby i cena też rewelacyjny, niestety opłata instalacyjna wszytko psuje.

 

Ale szukam coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem oferty hetzner i ovh, i powiem szczerze, że ovh w ofercie KIMSUFI C-250g jest rewelacyjny na moje potrzeby i cena też rewelacyjny, niestety opłata instalacyjna wszytko psuje.

 

Ale szukam coś w ten deseń.

a patrzyłeś na serię X hetznera? Ona jest bez opłaty instalacyjnej

http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/x2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Przeglądałem oferty hetzner i ovh, i powiem szczerze, że ovh w ofercie KIMSUFI C-250g jest rewelacyjny na moje potrzeby i cena też rewelacyjny, niestety opłata instalacyjna wszytko psuje.

 

Ale szukam coś w ten deseń.

 

O tak,ale możesz taki serwer odkupić na tym forum w dziale "Giełda",tam bywają takie oferty i kupisz taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej jak trafi się C250 z dual corem zamiast celkiem ;) cieżko go dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, więc jak by ktoś przypadkiem posiadał taki sprzęt chętnie odkupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×