Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Domenno.pl

Najtańsze i małe hostingi pod seo - gdzie i za ile?

Polecane posty

Szukam tanich ale stabilnych hostingów pod seo, czyli parametry nie za duże, bardziej liczy się dla mnie stabilność i cena oraz to, żeby móc w każdej z firm kupić hosting z innej klasy IP. Jeśli dana firma oferuje kilka klas IP, mogę kupić kilka małych hostingów, resztę kupię w innej firmie.

 

Jakie firmy hostingowe możecie polecić oferujące tanie i małe hostingi przy lokalizacji w Polsce albo Niemczech, Holandii, nie chcę OVH we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neteasy.pl daje w opcji seo za 15 zl 5 sztuk IP w serwerowni w Polsce, z najtanszym kontem to wyjdzie 24 zl na miesiac i jeszcze 10% znizki mozna dostac na kod promocyjny

w jupe.pl tez jest spoko i 4 x IP daja w koncie za niecale 70 zl tyle ze to hetzner :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupe.pl nie ma nawet swojej strony internetowej, korzysta z darmowej templatki - "super" firma. O... a to Hekko jest ;)

 

Szukam czegoś za cenę około max 30 zł za 1 hosting z IP a najlepiej taniej. Każdy hosting najlepiej w innej firmie hostingowej, no chyba że mają kilka zróżnicowanych IP. Jak na razie kupiłem 1 hosting w Holandii w GłowaNET.pl za 26 zł brutto z groszami.

 

Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupe.pl nie ma nawet swojej strony internetowej, korzysta z darmowej templatki - "super" firma. O... a to Hekko jest :)

 

Szukam czegoś za cenę około max 30 zł za 1 hosting z IP a najlepiej taniej. Każdy hosting najlepiej w innej firmie hostingowej, no chyba że mają kilka zróżnicowanych IP. Jak na razie kupiłem 1 hosting w Holandii w GłowaNET.pl za 26 zł brutto z groszami.

 

Co możecie polecić?

 

Adresy IP: 42 szt. - każdy z innej klasy adresowej C

Polska - 26 szt.

Zagranica - 16 szt.

 

SEO hosting od group5.pl - pod względem cena/różnorodne IP chyba bezkonkurencyjni na chwilę obecną.

 

EDIT:

8,56zł rocznie za 1 IP wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupe.pl nie ma nawet swojej strony internetowej, korzysta z darmowej templatki - "super" firma. O... a to Hekko jest :)

 

Bardzo ładna templatka, wszyscy sobie chwalą więc dlaczego nie skoro jest w pełni darmowa również do zastosowania komercyjnego ? No chyba, że wolelibyście droższą usługę w której jak wiadomo wszystkie koszta (w tym layouty) są ukryte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam:

małe konto www

do dyspozycji klientów ponad 500 adresów IP, możliwość dodania do konta dodatkowych adresów za niewielką opłatą,

po szczegóły zapraszam na pw lub @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SEO hosting od group5.pl - pod względem cena/różnorodne IP chyba bezkonkurencyjni na chwilę obecną.

 

EDIT:

8,56zł rocznie za 1 IP wychodzi

 

Dodatkowo teraz przy okazji BF/CM będzie jeszcze taniej:

 

http://www.group5.pl

KOD - BF2010CM - upust 50% na wszystkie usługi od 26 do 29 listopada 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×