Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WPNJ

Hosting pod pliki / download

Polecane posty

Witam.

 

Przeglądam ostatnio różne oferty w poszukiwaniu czegoś co by mi przypasowało, ale trudno mi w ogóle coś znaleźć.

 

Szukam serwera z możliwie dużym transferem tj. powyżej 60GB. Im więcej tym lepiej. Pojemność...hm...tak myślę, że ponad 2GB było by mile widziane.

Oczywiście php, bazy danych (1 sztuka), możliwość podpięcia domeny. Na serwerze miałyby być przetrzymywane spore ilości plików, głównie obrazki.

Dlatego limity na liczbę plików nie wchodzą w grę. Serwer nie musi być w Polsce.

 

Nie mam pojęcia jakie są ceny takich "pakietów" dlatego też nie podaję widełek. Ale wiadomo, że im taniej tym lepiej.

 

http://www.webhostin...ng-na-download/ tu jest podobny temat ale moje wymagania są troszkę inne.

 

Czekam na oferty, również od firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

 

Możemy zaproponować takie konto na serwerach w DE (do wyboru):

- s4y z DirectAdminem

- hetzer z Cpanelem + litespeed

 

Oferty ogólnie jeszcze nie posiadamy na stronie, ale mogę ci zaproponować taki pakiet:

5 GB HDD

100 GB transferu miesięcznego

za cenę 120zł netto / rocznie.

 

Gdybyś był zainteresowany ofertą zapraszam bezpośrednio do mnie na maila: p.jarosz (at) vipower .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się to podoba ;)

Oferta ViPower.pl przemawia do mnie dodatkowo, bo już posiadam shared u Was i spisuje się wyśmienicie :)

 

Czy w przyszłości gdyby się okazało, że brakuje pojemności czy transferu byłaby możliwość zwiększenia parametrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta będzie ogólnodostępna na stronie firmowej czy jest ona nieoficjalna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej za miesiąc czasu +/- parę złotych - dokładnie jeszcze nie wyliczyłem.

Razem z nową stroną vihost.pl będą nowe serwery dedykowane / vpsy / + hosting z cpanelem i litespeedem.

Oczywiście wszystko na serwerach hetznera lub server4you/serverloft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×