Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mały_host

Do wydzierżawienia serwer bez limitu transferu.

Polecane posty

Do wydzierżawienia serwer z OVH z serii Kimsufi L,

na chwilę obecną nie korzystam z serwera a taki rodzynek watro mieć, proponuje dzierżawę po kosztach z serwerowni.

Jak to działa ? Po prostu przepisuje kontakt techniczny do panelu nowego klienta lecz opłacam sam.

 

Koszt odnowienia miesięcznie 97 zł

 

Parametry serwera:

Celeron 1.2 GHz

1 GB ram

Dysk 250 GB

Kopia zapasowa 250 GB

Łącze 100 Mbps

Bez limitu transferu ;)

 

Serwer dostępny od ręki.

Zainteresowany pisz na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym napisać, iż mały_host to po prostu oszust!

 

1/3 listopada (bo było w ratach) kupiłem od niego serwer i7-2T, wszystko ładnie pięknie przekazał mi wszystkie kontakty administracyjne po okazaniu mojego potwierdzenia w formie PDF z banku, ogólnie transakcja przebiegła bezproblemowo.

11 listopada zdecydowałem odsprzedać mu się mojego kimsufi (ks357426.kimsufi.com), był to właśnie Kimsufi L. Okazał mi również dokument PDF z banku jak się później dopatrzyłem w którym było "Zlecona data realizacji płatności 2010-11-12" a dokument ten okazał mi 11 listopada (jak się łatwo można domyśleć po przekazaniu zarządzania Administracyjnego serwerem z mojej strony pewnie usunął żądanie przelewu bo było zdefiniowane na 12 listopada) do dnia dzisiejszego tj. 17 listopada nie otrzymałem ani jednej złotówki za serwer...

Osoba cały czas uświadamiała mnie, że ma firmę itd. i nie zostanę na lodzie itp. itd. wygooglowałem wczoraj, iż miała problemy finansowe i nie jest wypłacalna nie tylko dla mnie...

 

Chciał bym nadmienić, że wystąpiłem już do OVH jako właściciel serwera o zmianę właściciela...

 

Nie mam zamiaru tolerować czegoś takiego i dla przestrogi powiem, że 11 listopada kontakt z tym cwaniakiem mi się urwał po prostu tak jak dzień w dzień w okresie jak był zainteresowany tym serwerem do mnie pisał tak teraz od 11 nie napisał zupełnie nic zlewa mnie toootalnie! (a na forum OVH zagląda regularnie, licząc pewnie na to, że ktoś od niego kupi mój serwer...)

 

Przestroga dla innych...

 

A jeśli chcę wyjść z twarzą niech napisze jakie dane ma ten serwer bo pewnie chcesz opchnąć mojego ks357426.kimsufi.com, 7 dni minęło pieniędzy nie ma więc transakcja zostaje cofnięta i unieważniona i na pewno nie zostawię tak tematu bo naraziłeś mnie z tego tytułu na straty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mojej interwencji w OVH, oraz nieco pikantnym poście Pan Daniel się do mnie odezwał i uregulował należność, zapłacił również za straty poniesione przeze mnie.

 

Oferta jest już nieaktualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×