Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
programista4

[Opinie] comorg.pl

Polecane posty

Witam wszystkich Forumowiczów. Jestem tu nowy i proszę nie krzyczeć, jeśli walnąłem gafę, chociaż sprawdzałem i w tym dziale pisze się opinię i prośby o nie.

 

Chciałbym prosić o opinie kogoś, kto zna, słyszał lub może korzysta z hostingu firmy Intermedia na comorg.pl Nie znalazłem tutaj nic o nich, więc domniemam, że są nowi, albo jacyś podejrzani.Podają, że studenci otrzymują u nich zniżki na hosting, a ja obecnie korzystam z hostingu w az.pl i wychodzi mi trochę drogo, bo konto jakie wystarczyłoby mi na moje wymagania to 1 GB i 500MB transferu miesięcznie,a az.pl ma tylko duże i za drogie. Hosting w az.pl dostałem. Dziewczyna sprawiła mi prezent, bo szukałem jakiegoś, a że się nie zna to wybrała u nich, bo znani. Ja chcę tańszy. Kolega ma u tych comorg.pl, ale dopiero jakieś 2 miesiące. Jak na razie jest zadowolony, miał 30 dni na test bez opłat, mówi że serwer jest szybki i jeszcze ani razu nie padł, a zapłacił mało. Te 2 miechy jednak to za mało i później może coś wyjść, a ta zniżka dla studentów to nie wiem, czy nie jakiś haczyk. Miał ktoś z nimi do czynienia, albo słyszał coś o nich?

 

Będę wdzięczny za wszystkie opinię. A wie ktoś może, jaka firma jest jeszcze tania, jak dla studenta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak ten 'student' znalazł tak dziwną stronę, że aż musi tyle o niej napisać, a nie sprawdzić gotowe rozwiązania, nawet z tego działu?

Zalatuje autoreklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak ten 'student' znalazł tak dziwną stronę, że aż musi tyle o niej napisać, a nie sprawdzić gotowe rozwiązania, nawet z tego działu?

Zalatuje autoreklamą.

Choćby dlatego, że nigdzie o nich nic nie ma, a to forum jest chyba największe o hostingach, stąd tutaj pytam, a tyle napisałem, bo trochę dziwne, że mam hosting w az.pl, a nagle szukam czegoś taniego. Poza tym oni zostali mi poleceni przez kolegę, z tym że jedna opinia i krótka współpraca to dla mnie za mało. Owszem, szukałem tutaj czegoś taniego, ale lubię opierać się jeszcze na opinii kogoś "na żywo", a mam tylko jednego kolegę, który robi stronki. Jaką mam pewność, że tutaj te pozytywne opinie o firmach to nie jest w jakiejś części podstawiony człowiek z firmy, który ma za zadanie reklamować dobrze ofertę i ma może z kilkadziesiąt różnych kont? Dlatego jeśli miałby ktoś też pozytywne opinie o nich to miałbym pewność, że kolega nie jest jakimś wyjątkiem, którego "zło" tej firmy akurat ominęło tylko przykładają się do każdego klienta.

 

Jakbym robił autoreklamę to raczej wypisałbym szczegółowo ich ofertę, a poza tym jest tutaj dział do reklamy dla firm i od razu tam bym wszystko wypisał, a nie tutaj pytał o opinię. Dzięki, swoim postem odstraszasz innych i teraz nikt mi nie udzieli opinii, bo każdy będzie myślał, że to autoreklama, jak jest dział do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nagle szukam czegoś taniego

 

Jeżeli uważasz ich za tanich, to warto się jednak jeszcze rozejrzeć po firmach będących na forum WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MZone. A masz jakąś konkretną firmę na myśli? Myślałem o livenet.pl, bo są trochę tańsi, ale opinie różne. Oscyluje właśnie w takich cenach jak livenet.pl czy ten comorg.pl, bo za tanie to też podejrzane, czy nie pojawią się po jakimś czasie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

+ Kontakt telefoniczny

+ NIP

- Strona ogólnie w odcieniach szarego a zielony z czerwonym w oczy kłóją :)

 

Pod względem strony to tyle

 

NS:

 

ns1.serwerytake.pl

ns2.serwerytake.pl

 

Jest to hosting OVH więc dla większości klientów są z góry przegrani :)

 

Microsoft Windows [Wersja 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

D:\Users\EEEPC100H>ping comorg.pl

Badanie comorg.pl [78.46.34.84] z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 78.46.34.84: bajtów=32 czas=35ms TTL=54
Odpowiedź z 78.46.34.84: bajtów=32 czas=34ms TTL=54
Odpowiedź z 78.46.34.84: bajtów=32 czas=43ms TTL=54
Odpowiedź z 78.46.34.84: bajtów=32 czas=38ms TTL=54

Statystyka badania ping dla 78.46.34.84:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0
    		(0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 34 ms, Maksimum = 43 ms, Czas średni = 37 ms

D:\Users\EEEPC100H>tracert 78.46.34.84

Śledzenie trasy do dedyk9.serwerytake.pl [78.46.34.84]
z maksymalną liczbą 30 przeskoków:

 1 	4 ms 	1 ms 	1 ms  192.168.2.1
 2 	*    	*    	* 	Upłynął limit czasu żądania.
 3 	*   	11 ms	10 ms  war-r1.tpnet.pl [80.50.156.49]
 4	11 ms	12 ms	17 ms  war-r4.tpnet.pl [194.204.175.226]
 5	29 ms	29 ms	29 ms  pos0-5-0-0.ffttr1.FrankfurtAmMain.opentransit.ne
t [193.251.250.157]
 6	54 ms	63 ms	61 ms  xe-9-0-0.edge7.frankfurt1.level3.net [4.68.62.14
9]
 7	35 ms	29 ms	29 ms  ae-4-99.edge3.Frankfurt1.Level3.net [4.68.23.203
]
 8	30 ms	30 ms	33 ms  HETZNER-ONL.edge3.Frankfurt1.Level3.net [212.162
.40.206]
 9	33 ms	41 ms	98 ms  hos-bb1.juniper1.fs.hetzner.de [213.239.240.242]

10	35 ms	66 ms	35 ms  hos-tr2.ex3k9.rz10.hetzner.de [213.239.227.170]

11	41 ms	34 ms	34 ms  dedyk9.serwerytake.pl [78.46.34.84]

Śledzenie zakończone.

D:\Users\EEEPC100H>

 

 

Ekspertem nie jestem lecz uczniem więc opinię zostawię Informatykom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Bo się zasugerowałem adresem (przekierowaniem) serwerytake.pl na jakąś poczte ovh.net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kamikadze. Czegoś mogę nauczyć się od Ciebie, bo na to nie wpadłem, aby aż tak prześledzić :) Jakby to było OVH to już by mnie odpychało, bo czytałem troszkę o nich i nie pochlebnie, ale to chyba nie jest OVH, jak pisze Lan Hikari (również dzięki za pomoc), bo tam właśnie jest jakiś niemiecki hetzner. Hmm, widzę że jak dotychczas nikt osobiście nie miał z nimi do czynienia, a ja do połowy grudnia muszę coś znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MZone. A masz jakąś konkretną firmę na myśli? Myślałem o livenet.pl, bo są trochę tańsi, ale opinie różne. Oscyluje właśnie w takich cenach jak livenet.pl czy ten comorg.pl, bo za tanie to też podejrzane, czy nie pojawią się po jakimś czasie problemy.

 

Sprawdź moją stopkę i porównaj ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź moją stopkę i porównaj ceny.

 

Przyznam, że masz dobrą ofertę. Chociaż niektóre parametry kont względem cen lepsze u nich, a niektóre u Ciebie. Masz jak na moje potrzeby duże konta, ale to najmniejsze jest ok, bo cena mi pasuje :) A jak to jest z tą promocją 50%, to za rok ta cenka, a później 100% po roku, czy jak? Bom się napalił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest ograniczona czasowo, więc cenę 50% płacisz tylko w czasie promocji. Jeśli wykupisz konto na kilka lat, wtedy masz zapewnioną cene z promocji na kilka lat.

 

Przy odnowieniu płacisz już pełną cenę, czasami jednak są do wyboru promocję dla stałych klientów.

W takiej promocji możesz mieć np. nielimitowany transfer, większy dysk, więcej opcji w panelu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do tej niemieckiej serwerowni to słyszałem że bardzo pilnują legalności. ;) Nie wiem na ile to jest prawda ale podobno strasznie to kontrolują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×