Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Adam123BMX

Ściemy logout.pl

Polecane posty

Gość Adam123BMX

Witam pisze to tu tylko dla tego bo nie chce aby ktoś się nadział na hosting Logout.pl a więc opisze całą sprawę . Ponad tydzień temu w logout.pl wykupiłem VPS za 2 dni admin mi pisze ,że rachunek za VPS nie został opłacony no nie wiem gdzie tu logika admina skoro mam rachunek opłacony i mógł sobie sprawdzić w fakturach opłaconych no ale jak widać adminowi chyba się nie chciało i chciał się nadal wykłucać , więc pisze do admina oco chodzi mówię mu ,że rachunek mam opłacony a on na to ,że z mojego VPS'a były jakieś włamania no to mnie pawaliło raz admin pisze ,że faktura jest nie opłacona a raz ,że są jakieś włamania inteligencja adminów logout.pl powala na dodatek nie szanują swoich klientów o czym się sam przekonałem w e-mailach jak postępują pisze do nich w sprawie zablokowanego vpsa z 10 razy a on w jednaj wiadomości do mnie ,że nie napisałem wiadomości z prośbą o wyjaśnienie sytuacji no kurde gdzie sens gdzie logika człowiek pisze z 10 meili aby wyjaśnić sprawe a admini to totalnie olewają po kilku wiadomościach napisałem do admina aby oddał moje 47 żł za VPS a on na to ,że muszą wyjaśnic całą sprawe ja na to ,że mają to wszystko w logach i kazałem adminowi przedstawić dowody z jakiego powodu serwer vps został zablokowany na to admin ,że nie dam im prowadzić sprawy i ,że zamyka moje 2 serwery VPS i nie zwróci pieniędzy za VPS no cudnie pełen profesjonalizm logout.pl Napisałem adminom ,że całą sprawe przedstawie na forum a on na to ,że to sa groźby i ,że może zgłosić to na policje na to ,że proszę ja policji opowiem sprawe z VPS tym pewnie też chętnie się zainteresują . Więc sami widzicie jak zachowują się admini logout.pl Moim zdaniem to banda studencików ,którzy nie wiedzą co dokładnie robią . Nie dajcie się nabrac na ich promocje i obniżki dla czego hmmm dla tego ponieważ nie same serwery są złe ale ich panele , logout.pl ma panel na swojej stronce no ale co z tego skoro jak klikam wyłącz to serwer się włącza a jak kilkam włącz to się wyłącza no panel na prawde cudny dodatkowo zamawiam VPS z ramem 512 i procesorem 1 ghz a dostaje 1 gb ramu i 2 ghz procesor no wiem ,że nie powinienem się żalić ,że dostaje więcej no ale czemu to mówię bo to tylko cyferki normalnie w konsoli root sprawdziłem i serwery mają take parametry jakie zamówiłem wniosek z tego taki ,że ich panel to jeden wielki bug ,którego nikt od paru miesięcy nie raczy naprawić . Wyciągnijcie z tego sami wnoski i zastanówcie się czy co kolwiek kupowac w logout.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinia to jedno , a fakt że trzeba mieć sporo samozaparcia żeby tą opinię przeczytać to druga sprawa.

 

Czasami warto dla odmiany po kropce wcisnąć enter i zacząć zdanie od nowej linijki.

 

 

 

 

 

ps/

 

 

 

 

aha no i wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz jakieś dziwne problemy Adam.

Ja mam od 3 miesięcy VPS w logout.pl. Na emaile szybko odpisują. Napisałem do nich że VPS mi nie działa, dowiedziałem się że były ataki od VPS i dlatego został zablokowany. Dostałem logi i serwer po 1 dniu został odblokowany. Fakt że nie raz wieczorem pingi trochę skaczą, ale jak dla mnie to jest bardzo dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam123BMX

Wierzycie jednej osobie wysłał kase na paypal pokazalem mu screna i jakos nic nie doszlo pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad tydzień temu w logout.pl wykupiłem VPS za 2 dni admin mi pisze ,że rachunek za VPS nie został opłacony no nie wiem gdzie tu logika admina skoro mam rachunek opłacony i mógł sobie sprawdzić w fakturach opłaconych no ale jak widać adminowi chyba się nie chciało i chciał się nadal wykłucać , więc pisze do admina oco chodzi mówię mu ,że rachunek mam opłacony a on na to ,że z mojego VPS'a były jakieś włamania no to mnie pawaliło raz admin pisze ,że faktura jest nie opłacona a raz ,że są jakieś włamania inteligencja adminów logout.pl powala na dodatek nie szanują swoich klientów o czym się sam przekonałem w e-mailach jak postępują pisze do nich w sprawie zablokowanego vpsa z 10 razy a on w jednaj wiadomości do mnie ,że nie napisałem wiadomości z prośbą o wyjaśnienie sytuacji no kurde gdzie sens gdzie logika człowiek pisze z 10 meili aby wyjaśnić sprawe a admini to totalnie olewają po kilku wiadomościach napisałem do admina aby oddał moje 47 żł za VPS a on na to ,że muszą wyjaśnic całą sprawe ja na to ,że mają to wszystko w logach i kazałem adminowi przedstawić dowody z jakiego powodu serwer vps został zablokowany na to admin ,że nie dam im prowadzić sprawy i ,że zamyka moje 2 serwery VPS i nie zwróci pieniędzy za VPS no cudnie pełen profesjonalizm logout.pl

 

To chyba najdłuższe zdanie na cały WHT. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

W pierwszym poscie w oryginale byl obrazek wyciagu z konta, dla mnie sprawa jest jasna

 

Zlego linka podalem

 

http://www.webhostin...zl-na-logoutpl/

 

o ten watek chodziło

 

Sprawa nie musi tak wyglądać.

Może nie posiadają informacji, że wpłata na konto nie jest odrazu księgowana po wysłaniu pieniędzy. Z poczty idzie do 3 dni roboczych, z banku do banku zależy ale też tak jest chyba najpóźniej, przelew wewnątrz banku np (mbank - mbank) kwota się księguje w kilka minut a płatności karta - paypal nie należą do szybkich. Jeżeli wczoraj była skarga to pewnie w piątek poszedł przelew. Jeszcze jest czas i szansa, że nikt nikogo "nie wyrolował".

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

płatności karta - paypal nie należą do szybkich.

Tak bo są z reguły od razu :D

 

Jeżeli wczoraj była skarga to pewnie w piątek poszedł przelew. Jeszcze jest czas i szansa, że nikt nikogo "nie wyrolował".

 

Tak, brak kontaktu, że kolega prawie na policje chce iść :D

 

Szansa jest, znikoma ale trzeba przyznać że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Tak bo są z reguły od razu :D

 

 

 

Tak, brak kontaktu, że kolega prawie na policje chce iść :D

 

Szansa jest, znikoma ale trzeba przyznać że jest

 

Ja jak kiedyś płaciłem kartą to też się długo księgowało.

Ale pomijając to, poziom wypowiedzi tych dwóch użytkowników nie jest jakiś wybitny.

Oboje może myślą, że jeden drugiego chce oszukać.

I tak się nikt do błędu nie przyzna. Z tą policją wyskoczyli tylko dla postraszenia bo już to widzę, jak idzie do taty i mówi, że chce iść na policje bo go oszukali w sieci i stracił 70zł :D Strata czasu i nerwów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam123BMX

Nie płaciłem przelewem miałem pieniądze w wirtualnym portfelu i z niego płaciłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×