Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
B0FH

[SZUKAM PRACY] Zdalnej lub na Śląsku

Polecane posty

Witam, szukam pracy zdalnej lub jako informatyk na Śląsku (mieszkam w Katowicach, posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód), pełne CV mogę podesłać na e-mail.

Planowo ukończę w 2011 studia inżynierskie na kierunku informatyka o specjalizacji systemy i sieci komputerowe, ukończyłem również technikum o tej specjalizacji.

 

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI

- biegła znajomość obsługi komputera

- dobra znajomość pakietów biurowych Microsoft Office oraz OpenOffice

- bardzo dobra znajomość systemu Microsoft Windows jako użytkownik

- dobra znajomość systemu Linux (Debian) jako użytkownik oraz administrator

- umiejętność konfiguracji usług serwerowych BIND9 (DNS), Apache2 (HTTP), ProFTPd (FTP), Samba

- umiejętność konfiguracji iptables, SSH, ntpdate, Fail2ban, DenyHosts, tunelu IPv6 i innych

- umiejętność automatyzacji zadań pod systemem Linux (bash, crontab)

- umiejętność tworzenia stron internetowych

- znajomość HTML, XHTML, XML, CSS oraz podstaw PHP i MySQL oraz technologii Flash

- znajomość zagadnień dotyczących sieci kablowych i Wi-Fi (w tym m.in. konfiguracja routerów)

- znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa sieci komputerowych oraz stron internetowych

- znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa informacji (szyfrowanie, bezpowrotne usuwanie)

- bardzo dobra znajomość obsługi Adobe Photoshop Lightroom

- dobra znajomość obsługi Adobe Photoshop

- prawo jazdy kat. B (oraz własny samochód)

- jezyk angielski w stopniu komunikatywnym

- wykonywanie profesjonalnych fotografii (również produktów)

 

ponadto jeśli dla kogoś ma to znaczenie to pisałem artykuły na linux.pl, prowadzę prywatnie techbloga w subdomenie linux.pl, posiadam spore doświadczenie w gamingu jako administrator/gracz... no i raczej bez problemów się uczę konfiguracji nowych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×