Skocz do zawartości
iluminator

2 domeny na home.pl

Polecane posty

Witam wszystkich

Świerzy jestem i tu i w temacie :) mam taki case na home.pl mam 2 domeny usiłuję pozycjonować 1 .Pracuje na seo adder 6 udało mi się wejść do top 10 ale google indexuje moją 2 stronę choć faktyczni przekierowanie jest na właściwą lekko obawiam się bana home.pl nie jest mi wstanie pomóc

może ktoś z Was jest bieglejszy i pomoże mi znaleźć przyczynę zadając kilka pytań bo lekko pokrętnie się wypowiedziałem :)

Będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze napisz wszystko jeszcze raz ze znakami interpunkcyjnymi i bardziej zrozumiale.

Liczyłem się z taką wypowiedzią.

Na home.pl mam 2 domeny.

Pozycjonuję tylko 1 kupioną później udało mi się ją wypozycjonować w top 10 ale na wybrane słowa kluczowe ( wszystkie jakie wypozycjonowałem ) w wynikach widzę url. domeny "nie pozycjonowanej".

Url. widoczny ( domeny kupionej jako 1 wraz z serwerem home.pl ) jest inny niż ten na który użytkownik wchodzi po "przekiliku" z Googla ( domena kupiona bez serwer u) .

Pozdrawiam

 

Witam

iluminator W jaki sposób przekierowujesz z 2 domeny na domenę pozycjonowaną?

Pozdrawiam

 

Prace nam obiema stronami prowadzę na 1 serwerze home.pl w jednym katalogu. wydaję mi się z być może dla tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Mówiłeś o tej całej sytuacji home? serwery też masz u nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś o tej całej sytuacji home? serwery też masz u nich ?

 

Cześć

Tak serwery mam na home.pl. Jeżeli chodzi o ich odpowiedz to jest taka: "trzeba kupić 2 serwer" jestem przekonany że gdzieś popełniam błąd nie wieże że jedynym wyjściem jest powieszenie 2 domeny na innym serwerze.

Dzięki za dopowiedz

 

Cześć

Tak serwery mam na home.pl. Jeżeli chodzi o ich odpowiedz to jest taka: "trzeba kupić 2 serwer" jestem przekonany że gdzieś popełniam błąd nie wieże że jedynym wyjściem jest powieszenie 2 domeny na innym serwerze.

Dzięki za dopowiedz

 

sorry serwer liczba pojedyncza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

iluminator Sprawdź czy domenę zakupioną później w home.pl masz poprawnie podpiętą , czyli na serwery dns operatora z poprawnie podaną nazwą serwera i nazwą katalogu. Dodatkowo zrób odpowiednie przekierowanie 301.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×