Skocz do zawartości
valor

[dedykowane] szukam serwera z ssd najlepiej w pl

Polecane posty

zalezy ile ruchu do tego potrzebujesz i jakiej klasy dyski ssd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz na to budżet?

 

W OVH usługa kosztuje nas 320PLN netto miesięcznie, załóżmy że moglibyśmy wydać 400-500 PLN netto - jest taka szansa?

 

zalezy ile ruchu do tego potrzebujesz i jakiej klasy dyski ssd

 

tak jak pisałem wzoruje się na ofercie OVH, z której korzystamy:

- tam jest transfer bez limitu, ale powiedzmy że 500G-1T przy linku 100M byłoby wskazane

- dyski: 80GB SSD w zasadzie by wystarczyło (choć 2x80GB dałoby większą wygodę), w OVH jest Intel X25-M, nie będą to krytyczne dane, zależy mi na prędkości

- pozostałe parametry również podobne jak w OVH (8GB ramu, podobnej mocy procek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OVH usługa kosztuje nas 320PLN netto miesięcznie, załóżmy że moglibyśmy wydać 400-500 PLN netto - jest taka szansa?

 

 

 

tak jak pisałem wzoruje się na ofercie OVH, z której korzystamy:

- tam jest transfer bez limitu, ale powiedzmy że 500G-1T przy linku 100M byłoby wskazane

- dyski:  80GB SSD w zasadzie by wystarczyło (choć 2x80GB dałoby większą wygodę), w OVH jest Intel X25-M, nie będą to krytyczne dane, zależy mi na prędkości

- pozostałe parametry również podobne jak w OVH (8GB ramu, podobnej mocy procek)

być może hosteam bo tam piszesz jakie chcesz mieć parametry a oni ci udostępniają taki serwer tylko z ceną byś musiał się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

być może hosteam bo tam piszesz jakie chcesz mieć parametry a oni ci udostępniają taki serwer tylko z ceną byś musiał się dowiedzieć.

 

Odpuść sobie te pseudoreklamy ;) Swoją drogą hetzner ma również SSD, ale cenowo się to nie opłaca, bo trzebaby zapłacić za fleksi 15 ojro + drugie 15 ojro za dysk. Wychodzi 30 ojro miesięcznie za sam fakt dodatkowego dysku, czyli sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×