Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RebelPanther

Buziaki

Polecane posty

Moi Drodzy, dawno nie widziałam tak fajnego forum, gdzie ludzie zamiast trzepać dywany dyskutują i wymieniają się poglądami, czasem łagodnie, czasem ostro, ale bez jakichś najazdów i z kulturą.

 

Po niedzieli na dwa miesiące muszę zniknąć, sprawy zawodowe i już mi Was brak :) Pozdrawiam serdecznie, śle całusy i mam nadzieję do poczytania za 2 miechy!

 

Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×