Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
slimthug

Z: [szukam] Rozbudowanego shareda lub resellera

Polecane posty

Generalnie mamy też u siebie trochę klientów, dla których nawet 5 minut awarii to istna tragedia, newsy w dużych serwisach, rozgłaszanie w TV, itd (część osób z WHT pewnie kojarzy o kogo chodzi), więc naprawdę - dostępność usług to najwyższy z priorytetów i to się tutaj nie zmieni, niezależnie od ceny (w sumie w tej chwili tylko konta WWW/Reseller mamy tanio - większość cen "przeraża" potencjalnych naszych klientów...).

 

 

 

Kojarze takiego jednego duzego klienta z mojego miasta, autobusy, tramwaje, takie tam z 5 dni strona im nie działała z powodu "awarii technicznej" pod koniec pazdziernika.. dziwnym trafem był tam wasz revdns w traceroute :)..

 

edit: Podobaja mi sie tez te znaczniki (xy biale) z preview zdjecia na istocku jako głowny obrazek na www.unixstorm.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarze takiego jednego duzego klienta z mojego miasta, autobusy, tramwaje, takie tam z 5 dni strona im nie działała z powodu "awarii technicznej" pod koniec pazdziernika.. dziwnym trafem był tam wasz revdns w traceroute :)..

 

O ile wiem, trwało to 2 dni, a sama awaria nie powstała z naszej winy. Ten klient ma usługę dedykowaną, w którą my nie ingerujemy, a awaria nie powstała po naszej stronie, więc i też nie mieliśmy nic wspólnego z jej naprawianiem...

 

 

Proszę pamiętać, że poza webhostingiem, świadczymy też usługi dzierżawy całych serwerów i łącz, a w takich wypadkach, jeśli klientowi coś się "zepsuje" i my nie zajmujemy się jego serwerem, to też nie my pracujemy przy jego naprawie (chyba, że zostanie nam to zlecone - tutaj tak nie było). Tak więc raczej nie można tutaj winy przerzucać bezpośrednio na nas, skoro z tym nic wspólnego nie mieliśmy, prawda...? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, to prosze moderatora o usuniecie mojej wypowiedzi.. ale to zdjecie kup na istocku bo zal :).

 

Nie bardzo wiem o co chodzi, ale sprawdzę. Flash promocyjny robił nasz grafik, a obrazek był kupiony na istocku.

 

O ile dobrze pamiętam, wersje roboczą robił na tym poglądowym, więc być może umknęła gdzieś sprawa zamiany na właściwy pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×