Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ThelGilius

Licencja TS2

Polecane posty

Witam.

Mam takie pytanie. Na jakiej zasadzie działa licencja ts2? Mogę postawić np 3 serwery ts2 jeden miałby 50 slotów drugi miałby 250 a trzeci 700?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupujesz licencje na X slotów i je rozdzielasz na serwery (nie możesz np. wykupić 50 slotów a postawić 700), a IP maszyny dajesz w panelu licencyjnym,

jeśli się mylę to proszę poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma 1000 slotów ale trzeba je porozdzielać tak jak oni chcą...

Bodajże można postawić tylko (doczytaj jeszcze na stronie licencji) 500, 250, 250 nie inaczej bo po donosie od życzliwego usera zbanują serwer. No i oczywiście nie możesz ich dawać za reklamę czy za kasę bo też zbanują

 

z TS3 jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 serwerów, 100 otworów każdy, dla ogólnej liczby 1000 otworów :) 4 serwery, 250 otworów każdy, dla ogólnej liczby 1000 otworów c) 2 serwery, 500 otworów każdy, dla ogólnej liczby 1000 otworów d) 1 serwer, 1000 otworów, dla ogólnej liczby 1000 otworów

Czyli Mogę 10 serwerów po 100slotów tak? (Przepraszam za te otwory ale tak było przetłumaczone

http://forum.teamspe...topics27/36.htm z tąd mam tłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Organizacja non-profit (NPO) udzielać zezwolenia

Ważny: począwszy od 1 sierpnia 2006, pozwolenie NPO już nie jest oferowane jakimkolwiek organizacjom. Jesteśmy głęboko przekonani, że już mamy wystarczające organizacje, które nabyły pozwolenie NPO i nie mamy żadnych natychmiastowych planów oferowania temu pozwoleniu typu agaw w czasie przyszłym.

 

Więc praktycznie możesz postawić ile chcesz bo licencji i tak nie dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×