Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ferry

własny hosting

Polecane posty

Witam,

Prowadzę już działalność gospodarczą, chciałbym sie dowiedzieć, jakie są możliwe opcje by wprowadzić oferte hostingową, moge na to przeznaczyć 60 000 zł, i wiem że moge mieć miesięcznie conajmniej 20 nowych klientów. Napewno będe potrzebował wsparcia technicznego tej inwestycji, poniewaz znam się bardziej na budowie stron internetowych i e-marketingu. Czy jest się wstanie w warunkach domowych, np; przeznaczyć jedno pomieszczenie w domu jednorodzinnym, na cały sprzęt stworzyć profesjonalne usługi hostingowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

a jak z zasilaniem (gwarantowane + podstawowe + automatyka)? jak z laczem ? jak z redundancją ? jak z kontrola dostepu ?

jak z klimatyzacja ? jak z centralami nawiewno - wywiewnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak z zasilaniem (gwarantowane + podstawowe + automatyka)? jak z laczem ? jak z redundancją ? jak z kontrola dostepu ?

jak z klimatyzacja ? jak z centralami nawiewno - wywiewnymi ?

 

z tego co wiem są firmy które kompleksowo wykonują takie rzeczy, jestem poprostu ciekaw czy w tej kwocie  jestem wstanie coś zdziałać w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem są firmy które kompleksowo wykonują takie rzeczy, jestem poprostu ciekaw czy w tej kwocie jestem wstanie coś zdziałać w tym temacie

Kompleksowo, to możesz sobie zbudować sieć w domu / firmie, a nie zapewnić redundancję zasobów, w tym łącz internetowych i zasilania.

Koszt przekopania kilku kilometrów w celu podłączenia Ci światełek z różnych stron przekroczy wielokrotnie w/w budżet, a jedna parka używanych radiolek na pasmo niekoncesjonowane to już 4/5 owej kwoty, a to dopiero jeden link radiowy.

Do tego koszt agregatu prądotwórczego, zasilaczy bezprzerwowych, klimatyzacji, okablowania i ogólnej przebudowy pomieszczenia...

W kiepskiej sytuacji jesteś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

z tego co wiem są firmy które kompleksowo wykonują takie rzeczy, jestem poprostu ciekaw czy w tej kwocie  jestem wstanie coś zdziałać w tym temacie

 

za kwote 60.000 nie zrealizujesz zadania w 100 %

Sama energetyka z autmatykow + jakis bms. To sa duze pieniadze jezeli to ma byc profesjonalnie z serwisem wykonane.

 

 

Takze te pieniazki ktore masz zainwestujw kolokacje, i skup sie na przecie, sofcie i reklame.

Projektowanie Data Center daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem, więc nie będe sie bral za realizacje tego pomysłu, pozdrawiam i dziękuje za treściwą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×