Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
drajvver

Subskrypcja PayPal

Polecane posty

Witam.

 

Mam do was Drodzy Forumowicze pytanie ;). Jak to jest z subskrypcją via PayPal?

Zamawiam VPSa za granicą i przy płatności mam do wyboru tylko subskrypcję. Ale nie widzi mi się pobieranie płatności bez mojej wiedzy co miesiąc, wolałbym sam to kontrolować - jest taka możliwość?

Oczywiście bez działania firmy w której kupuję, np. czy anulowanie takiej subskrypcji w ustawieniach konta PayPal po zakupie VPSa i opłaceniu pierwszego miesiąca wpłynie jakoś na to?W regulaminie nie doczytałem nic o tym, chodzi o: http://www.availablevps.com/

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Można anulować subskrypcję w każdym momencie.

Możesz również (zależnie od banku) zamówić sobie drugą kartę płatniczą, i pod nią podpiąć subskrypcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko chodzi mi o kwestie rozliczenia z firmą wtedy, jak naprzykład opłacić kolejny miesiąc?

Karta jest mojej siostry i w tym największy problem. Nie ma możliwości załatwienia innej/kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto PP podpinasz pod kartę i konto bankowe i pobierają opłaty wedle potrzeby.

 

Konto musi wtedy założyć Twoja siostra i opłacać to.

 

Możesz tez zamówić konto na siebie i przelać pieniądze na swoje konto PP w zwykłym banku, wtedy opłaty będą pobierane z Twojego PP bez konieczności podpięcia karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem na jakiej zasadzie działa PayPal i subskrypcja, chodzi mi o to czy mogę zaraz po opłaceniu pierwszego miesiąca ją wyłączyć w PayPalu bez żadnych problemów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×