Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Paul

Najtańsze odnowienie domeny pl

Polecane posty

Witam,

 

Moglibyście doradzić gdzie można najtaniej przedłużyć domenę pl (na razie domena jest w AZ.pl ale tam strasznie drogie przedłużenia...).

- Czy któraś firma dodaje do domeny choćby małe (nie 1MB jak ovh) serwer www (na trochę plików php itp.) oraz możliwość edycji stref domeny (tak aby móc korzystać z poczty na Google).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeniosłem i przedłużyłem w glowanet.pl, ale też co niektórzy oferują masternet.pl. Sprawdz oby dwie firmy lub więcej np. jeszcze może być ovh co mi najszybciej przychodzi do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterNet.pl ma taką samą cenę jak OVH.pl - więc bez rewelacji... ;) - jak jest z obsługą w MasterNet.pl? - lepiej niż w OVH.pl? :)

Co do oferty GlowaNet.pl to jest tańsza o 4zł. od oferty w/w firm więc czy jest warto przenosić tam domenę?

 

Kto poleci jeszcze jakieś firmy?

 

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeniosłem swoje domeny do glowanet.pl jakieś 1-2 miesiące temu i nie narzekam a raczej polecam (reszte przeniosę zapewne po nowym roku), taniej o 4 zł tak jak piszesz i to pobiło masternet.pl i ovh ;) oczywiście czym taniej tym lepiej a utrzymywanie dnsów nie sprawia glowanet.pl problemów widać bo nie narzekam heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto poleci jeszcze jakieś firmy?

 

Aby oferować niskie ceny za domeny, trzeba mieć ich trochę u siebie. Wybierz między MasterNET (polecam) i GłowaNET. Ovh sobie można odpuścić dla spokoju (więcej zabawy z np. przekazywaniem domeny na kogoś innego), zresztą polak z polakiem nadaje na innych falach :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nawet jeżeli ceny w MasterNET są takie same jak w OVH to i tak polecam to pierwsze. Trzeba wspierać naszą gospodarkę a nie francuzów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli ceny w MasterNET są takie same jak w OVH to i tak polecam to pierwsze. Trzeba wspierać naszą gospodarkę a nie francuzów ;]

Zgadzam się z tym postem, daltego też moje leżą w glowanet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×