Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tristian

Serwer pod allegro

Polecane posty

Witam,

poszukuję serwera, który spełniłby moje oczekiwania. Głównie służyłby do gromadzenia zdjęć wystawianych przedmiotów na allegro.

Miesięczny transfer min. 100gb. Poj. w tym przypadku im więcej tym lepiej.

Czy moglibyście polecić coś w okolicach 100zł/r?

Dziękuję za każdą podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam głowanet, ale serię z limitem transferu (pakiet High), bo bez limitu będzie Cię kosztowało dużo więcej. Poza tym mzone też całkiem nieźle się sprawuje. Normalnie OVH bym nie polecił, ale pod obrazki spokojnie wystarczy.

 

edit:

Czy moglibyście polecić coś w okolicach 100zł/r?

będzie trochę ciężko, chyba, że klasyczny nielimitowany hosting w USA, pod obrazki by się nadał.

jeszcze jest coś takiego http://www.ovh.pl/serwer_wirtualny/hosting_www_osobisty_20gb_trafic_4tb.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

min. 15 GB

zdjęcia 15 GB?:)

 

serwer pod zdjęcia allegro spokojnie by się trzymał na:

 

3 GB Miejsca

35 GB Transferu miesięcznego

3 gb - to masz ok. 1000 zdjęć licząc średnio po 3 MB

i 35 gb transferu miesiecznego starczy nawet dla firmy ktora wystawia kilkaset przedmiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35GB transferu dla osoby która wystawia kilkaset przedmiotów?

Mówisz o dziennym transferze?

Mnie 10 aukcji plus jedna z większą ilością zdjęć po ~200MB transferu dziennie zjadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie 10 aukcji plus jedna z większą ilością zdjęć po ~200MB transferu dziennie zjadała...
To masz ciekawe zdjęcia, w większości zdjęcia 2mpix w jpg są wystarczające, a takie jedno zajmuje 100KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz ciekawe zdjęcia, w większości zdjęcia 2mpix w jpg są wystarczające, a takie jedno zajmuje 100KB.

 

35GB/dzień to "pikuś" - sam tak mam przy aukcjach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Wy panowie wystawiacie i ile tych zdjęć do aukcji ładujecie. Ja na swoim serwerze hostuję sklep handlujący komórkami, który też sporo tego sprzedaje przez alledrogo i nie wyrabia 35GB transferu na miesiąc, a co dopiero na dzień...

 

35GB to ponad 180 tysięcy wyświetleń pliku o wielkości 200kB (czyli jpg w naprawdę dobrej jakości). Przy 100 aukcjach i 10 zdjęciach na aukcję daje to średnią ~180 wyświetleń na aukcję... Osiągalne, ale chyba handlujecie wyłącznie wyjątkowo chodliwymi towarami... Pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up - to tak samo jak z tymi co otwierają nowe portale społecznościowe i chcą 2x quada, albo hosting plików i chcą po 20TB HDD i kilka PT transferu. Tak samo tutaj, przeglądając większość aukcji mają one niewielkie odwiedziny, w ciągu 14 dni jak aukcja ma 500 odsłon to jest już sporo - a oni tu piszą o ponad 30GB per day.

 

PS. 30GB dziennie to ja robię na witrynie z rozbudowana grafiką przy ponad 2mln odsłon / miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×