Skocz do zawartości
Szuta

[wirtualny] Hosting pod bloga Wordpress

Polecane posty

Witam szacowną społeczność tego forum.

 

Od dość długiego czasu poszukuję hostingu na własnego bloga. Przeglądałem naprawdę wiele ofert lecz nadal nie mogę się zdecydować. Poprzednio korzystałem z 000webhost.com lecz nie jest on kompatybilny z Wordpressem na którym pracuję.

 

Na wstępie zaznaczę, że nie mam zbyt dużego doświadczenia w branży i skomplikowane pojęcia i wyrafinowane statystyki zmuszają mnie do skakania po Wikipedii :) (co nie zawsze daje efekt), więc proszę o proste dane i krótkie wyjaśnienie innych zalet danego hostingu. (W stylu: "Hosting X jest lepszy od powyższego, ponieważ ma więcej Y, które służy do zadań Z.")

 

Mam nadzieję, że uda mi stworzyć bloga tak by miał wysoką liczbę odwiedzających, zatem transfer musi być spory. No i to do ok. 25 zł miesięcznie.

 

Liczę na dobre porady i z góry dziękuję wszystkim którzy poświęcą mi chwilkę czasu.

 

P.S. Posiadam już domenę (".pl") w serwisie az.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ionic.pl - wysoki uptime, dobry kontakt z bok

 

Ja korzystam i jestem zadowolony :) Masz do wyboru lokalizacje w Polsce (droższa) i Niemczech (tańsza). Proponuje skorzystać zPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do HostSite.pl :)

 

To jest hosting bezpłatny więc zakładam, że nie będzie mi oferował stale usług takich jak hosting za chociaż 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Zapraszamy do nas: http://vipower.pl/

Markowe serwery HP z dyskami SAS + Zaawansowany serwer WWW: LiteSpeed.

 

Test 7 dni aktywowany automatycznie po zamówieniu konta.

+ polecam zerknąć moją sygnaturkę - promocja dalej aktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam. Do podanych przez Ciebie kryteriów świetnie powinien pasować hosting firmy ITL - najtańsza ich oferta 1GB pojemności i 60GB transferu rocznego to jedynie wydatek nieco przekraczający 3zł miesięcznie. Jeżeli szukasz oferty z profesjonalną obsługą i stabilnymi serwerami to można powiedzieć że ta będzie idealna. Więcej na ich stronie www.itl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją jakieś ramki w stylu:

 

"X użytkowników na wordpress to Y GB transferu miesięcznie gdy blog odwiedzany jest popularny w skali Z/10"?

 

Bo mówiąc szczerze nie mam pojęcia ile transferu WP zjada (000webhost.com nie ma takich danych na wierzchu), i nie wiem ile tego transferu konkretnie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich "ramek" nie ma. Wszystko zależy co tam jeszcze masz, ile waży całość, można jedynie szacować po ilości odwiedzin.

25 zł miesięcznie to sporo, spójrz na www.jupe.pl i pakiet MaxJupe. Poza promocją cena nie będzie wyższa niż wymagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×