Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mpo

Pro-serwer.com

Polecane posty

Działają wam strony ?

Ja od kilku tygodni mam błąd 500...

Oczywiście na stronie hostingu pomoc techniczna nie działa bo po co..

Napisałem e-mail i czekam na odpowiedź ale może wiecie coś na ten temat ? :>

//w ogóle to nowy właściciel jest od zeszłego roku.

Może któryś serwer w BH leży?

 

Po 1 to Pro-serwer.com to nie nasza marka,tylko mają u Nas wykupioną usługę, a po 2 to nigdy nie zdażyło nam sie by któryś serwer leżal kilka godzin bez żadnej reakcji z naszej strony, nie mówiąc dopiero o kilku tygodniach, więc proszę nie wprowadzać innych w celowy błąd oczerniając nasza firmę.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to Pro-serwer.com to nie nasza marka,tylko mają u Nas wykupioną usługę, a po 2 to nigdy nie zdażyło nam sie by któryś serwer leżal kilka godzin bez żadnej reakcji z naszej strony, nie mówiąc dopiero o kilku tygodniach, więc proszę nie wprowadzać innych w celowy błąd oczerniając nasza firmę.

 

Nikt tu nie oczernia firmy, mówię jak jest, od kilku tygodni mam 500 i nie wiem dlaczego..

Co do samego pro-serwer.com administracja jest śmieszna, pomoc techniczna na stronie nie działa, na e-mail od niedzieli nie raczyli odpisać na stronie też braki..

 

Co do moich stron;

crazyskill.eu

pfk.info.pl

 

leżą od tygodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek607 odnosił się do wypowiedzi McNeal, nie do Twojej, Skejcik.

 

O ile się nie mylę, to pro-serwer.com migrował na obecny serwer jakoś w styczniu (odnotowałem zmianę adresu IP wtedy, 80.87.46.12 => 91.228.197.84). Jeśli Twoje strony przestały działać właśnie wtedy, to może to być problem powiązany z tą właśnie migracją pomiędzy serwerami.

 

 

 

edycja:

Hmmm... Google ma kopię strony głównej pfk.info.pl z 22 lutego - działającą. I kopię strony głównej crazyskill.eu z 29 lutego - działającą. Więc nie będą to tygodnie patrząc na te dane. Co nie zmienia faktu, że na chwilę obecną jest błąd 500 dla Twojej dynamicznej treści (statyczna, np. obrazki wczytują się prawidłowo).

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia kiedy działać przestały, ale na pewno nie działały w zeszłym tygodniu, nie mam dostępu do komputera codziennie więc nie mogę tego na bieżąco sprawdzać. Co do CrazySkill.eu to znajomy programista podsunął pomysł by wgrać od nowa wszystkie pliki, zrobiłem to 26.02 działało kilka dni i potem znów 500.. a ja pojęcia nie mam o co chodzi. Jakieś pomysły ?

 

 

/edit

jak na razie to widzę, że wszystko działa.. ale dalej nie mam pojęcia co było przyczyną błędu 500

Edytowano przez Skejcik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Co do CrazySkill.eu to znajomy programista podsunął pomysł by wgrać od nowa wszystkie pliki, zrobiłem to 26.02 działało kilka dni i potem znów 500.. a ja pojęcia nie mam o co chodzi. Jakieś pomysły ?

 

Prawa do plików, jeżeli ustawiasz 777 na wszystko to suphp nie puści tego i wyłoży się z błędem 500

 

Klient naszego klienta jest naszym klientem ;)

 

Poprawione, jak co to pisz na bok@bh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×