Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pitu

Problem z Dotpay

Polecane posty

Witam

 

Mam pytanie do osób, które korzystają z usług SMS Premium w Dotpay. Otóż po wczorajszych przerwach dzisiaj patrzę w statystyki i zapisane są tylko dzisiejsze transakcje. Transakcje z września i wygenerowany rachunek znikł, wszystkie środki do dzisiaj za październik również.

 

Czy ktoś ma również taki problem? Napisałem na BOK lecz odpowiedzą za pewne jutro, może ktoś z Was ma ten problem i otrzymał od Nich jakąś odpowiedź.

 

Na e-mail nie dostałem żadnej informacji o awarii i problemach.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Dzwoniłem do DP.

Jeszcze dziś powinno zostać wszytko przywrócone, mają mała awarie.

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem również odpowiedź z BOK

...

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13 października br. wystąpiła awaria jednego z routerów co skutkowało utrudnionym lub bardzo powolnym dostępem do zasobów serwisu.

Wszelkie problemy związane z dostępnością danych w panelu (lista transakcji, wypłat) zostaną naprawione najszybciej jak to będzie możliwe.

 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo może prezes dp woli kupic nowe bmw albo domek zamiast łożyć na rzeczy, które pozwolą uniknąć takiego wyparowania danych ?

 

hehe no być może - ale przy takich usługach to ja sobie zawsze wyobrażam redundancję i HA 300% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

no tak tak, ale przy $ ? to jest trochę przegięcie ...

 

Kiedy dzwoniłem rano do DP.

Poinformowano mnie że usługi SMS itd są realizowane bez przerwy, i nie będzie/ nie ma z nimi problemu.

 

Także myślę ze awaria nie jest aż tak bardzo dotkliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to jest od 2 dni, ja  dzwoniłem wczoraj i mówili że wieczorem wszystko będzie zrobione. Ciekawie się zapowiada.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, tylko że z tego co widzę lista kodów usługi, zawiera kody z września i wcześniejszych dni. Po kodach bez problemu w razie problemów odtworzą wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Ja wczoraj patrze sobie do sms premium, kto wysłał smsa a tu patrze tylko jedna osoba.. a przecież miałem ~10 :P. Awaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem w panelu brakuje danych o transakcjach?

 

Ciekaw jestem jaki wpływ ma router na dane :P. Rozumiem gdyby nie działał panel, ale skoro pobiera jakiekolwiek dane to chyba powinny być widoczne wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie MiSi3kK.

Ja nadal nie rozumiem co to ma wspólnego z routerem :|

 

I dlaczego o tej awarii nie napisali na stronie ? Boją się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś dotpay się awaryjny robi, bynajmniej ja dostałem niezły opiepsz od moich "klientów" wysyłających smsy   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Jak to był tylko router to chyba potrafiliby wymienić szybciej... Na moje to coś poważniejszego mieli i nie chcieli pisać. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to był tylko router to chyba potrafiliby wymienić szybciej... Na moje to coś poważniejszego mieli i nie chcieli pisać. B)

 

Chyba nie sądzisz, że napisaliby co się konkretnie stało i jak było to powazne?biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Chyba nie sądzisz, że napisaliby co się konkretnie stało i jak było to powazne?

Może i to wymówka, ale działa tylko na ich niekorzyść. Jeśli awaria routera powoduje niedostępność na 24h+, to znaczy iż nie ma redundancji potrzebnej przy tej kategorii usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to wymówka, ale działa tylko na ich niekorzyść. Jeśli awaria routera powoduje niedostępność na 24h+, to znaczy iż nie ma redundancji potrzebnej przy tej kategorii usług.

Tak, ale dobrze wiesz, że nie napiszą konkretnego powodu żeby reputacji w jeszcze większym stopniu nie nadszarpnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×