Skocz do zawartości
K.Krakowczyk

[opinie] slaskdatacenter.pl Livenet Sp. z o.o.

Polecane posty

Dzierżawiłem serwer dedykowany w tej firmie od grudnia 2014 roku do czerwca 2017. Jeśli chodzi o awarie w tym okresie to były one sporadyczne (z tego co pamiętam to kilka razy tylko mieli problemy z siecią, ale to było jakoś w 2015 roku). Ogólnie serwer i sieć działały na normalnym poziomie. Parametry serwera miałem nawet lepsze niż były wyszczególnione w ofercie (chodzi o procesor, był model lepszy).

Cena serwera była okazjonalna, ponieważ skorzystałem z oferty dla użytkowników WHT, aż żal było mi rezygnować z tego serwera, jednak od dłuższego czasu był dla mnie nierentowny, a nie chce mi się bawić w resellerkę.

Do biura obsługi klienta udało mi się dodzwonić tylko kilka razy. Zazwyczaj gdy były problemy z serwerem dzwoniłem od razu do działu technicznego, zawsze ktoś odebrał telefon i w ciągu godziny usługa działała poprawnie. Dla mnie to i tak długi czas oczekiwania na usunięcie problemu, jednak mam już doświadczenie z DC OVH, w którym dzierżawię serwery od 10 lat i wiem, że czas na usunięcie usterki może trwać nawet kilkadziesiąt godzin :)

Co do tej firmy to nawet mi ich trochę szkoda, bo serwery i łącze mają na normalnym poziomie, jednak ekipa odpowiedzialna za obsługę klienta jest na bardzo niskim poziomie, co jak widać nie sprzyja pozytywnym opiniom na temat tej firmy.

[..] jednak ekipa odpowiedzialna za obsługę klienta jest na bardzo niskim poziomie, co jak widać nie sprzyja pozytywnym opiniom na temat tej firmy.

Jakiś czas temu przez wiele lat korzystałem z serwera dedykowanego w tej firmie... Serwer się "zestarzał" i w podobnej cenie były znacznie "mocniejsze" maszyny. Zwróciłem się do BOK, że chciał bym przejść na inny serwer z aktualnej ich oferty i czy mogą dla stałego/starego klienta zainstalować panel DA gratis...

Nie byli zainteresowani... więc zrezygnowałem z usług tej firmy.

Co do awarii polegającej na niedostępności usługi zdarzały się, ale jak już udało się dodzwonić, to w miarę szybko reagowali na zgłoszenia.

Firma miała potencjał i dużo grono klientów lecz jakto bywa zaniedbali firmę. Mam u nich vps openvz pakiet drugi stabilnie nie działa, stary sprzęt i słaba obsługa klienta . Jeżeli ma ktoś dla mnie dobrą alternatywe to zapraszam PW :)

Gość cien

Od wczoraj od 13.30 serwer nie działa, na infolini oczywiscie nikt nie odbiera.

Gość cien

Minął ponad miesiąc od awarii z lipca, po wielu telefonach(których nie odbierają) oraz wysyłanych zgłoszeniach(na które odpowiadają co kilka dni) dostałem informacje że serwer uległ awarii a same dyski są w firmie ktora specjalizuje sie w odzyskiwaniu danych. Zapytałem o backup z którego mogliby odzyskać dane tutaj o dziwo również serwer znajduje sie w firmie która zajmuje się odzyskiwaniem danych. Po miesiącu i prawie żadnych informacji od sldc.eu ponownie pisałem i dzwoniłem jak wygląda sytuacja okazuje się że nie odzyskali żadnych danych z serwera matki ani z serwera backupowego(zapewne jeden i drugi to był ten sam serwer, albo nie było kopii żadnej). Ja całe szczescie koncze przygode z tą beznadziejną "firmą". Support który tam jest to dno, ludzie którzy tam pracują nie mają zielonego pojęcia o tym co robią.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się