Skocz do zawartości
Damian.

pytanie odnosnie przepisania dedyka z OVH

Polecane posty

Cześć,

 

Chciał bym się dowiedzieć na jakiej zasadzie po zakupie serwera dedykowanego od kogoś mogę go przepisać na siebie. 

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz jasniej napisac ?

 

Przykład kupuje od Ciebie dedyka z OVH załatwiamy tranzakcie poprzez allegro, dajesz mi dane dostępowe do konta i jak mam "przepisać" serwer z Ciebie na Siebie, z tego co mówił mi kolega że potrzebne są skany dowodów osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel serwera wypełnia formularz cesji i wysyła do nich do biura (OVH), Ty musisz przesłać do nich kopie dowodu wpłaty i chyba o ile dobrze pamiętam podpisany druk cesji. Po zakończonych procedurach serwer będzie podpięty pod Twój nick z OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel serwera wypełnia formularz cesji i wysyła do nich do biura (OVH), Ty musisz przesłać do nich kopie dowodu wpłaty i chyba o ile dobrze pamiętam podpisany druk cesji. Po zakończonych procedurach serwer będzie podpięty pod Twój nick z OVH.

 

Jeśli jestem nieletni to jak prześlę im kopię dowodu? Troszkę skomplikowane , a jest może opcja że ktoś daje mi swoje konto i ja zmieniam wszystkie dane na swoje oraz e-mail i itp. Czy jest to niemożliwe

 

Off topic

 

Może mogli byście polecić inne firmy które udostępniają na podobnych warunkach i podobnych parametrach serwery dedykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem nieletni to jak prześlę im kopię dowodu? Troszkę skomplikowane , a jest może opcja że ktoś daje mi swoje konto i ja zmieniam wszystkie dane na swoje oraz e-mail i itp. Czy jest to niemożliwe

 

mógł bym uzyskać odpowiedź na powyższe pytanie?

 

Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×