Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon

PaczkaGrafiki - ponad 300 szablonów WWW, Flash, itd

Polecane posty

www.PaczkaGrafiki.com - jednorazowa opłata za nieograniczony dostęp do bazy szablonów WWW, logotypów, itd - Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy na to?

 

co ja na to??

mysle ze wszelkiego rodzaju szblony i inne tego typu to niepowazne rzeczy poniewaz nie ma jak indywidualne podejscie do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze tak, ale szablon szczegolnie jesli jest dobrej jakosci sluzy jako swietny element bazowy do budowy serwisu. Masz zarys, a to jest najwazniejsze, bo nie musisz zaczynac od zera i czytac klientowi w myslach.

 

Nie chodzi tutaj o zrzynanie szablonu i podstawianie go klientowi, bo to byloby bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paczka jak paczka sciagnac mozna ale czy jest do tego licenecja na grafiki i zdjecia?

 

jaka mam pewnosc, ze jak kupie taka paczke od Ciebie to nikt sie do mnie nie doczepi?

 

bo setki tysiecy layoutow to mozna sobie paczkami sciagnac z np. emułka :D

 

a dla tych co chca byc w porzadku a nie lubia placic to polecam http://www.mastertemplates.com/ - jedne z najfajniejszych w pelni darmowych layoutow

 

a jak ktos chce placic to nie ma to jak http://www.templatemonster.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAZDA jesli znajdziesz stronke gdzie placac raz np. na rok masz dostep do wiekszosci LEGALNIE to ja moge do czegos takiego dolozyc kilkaset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szymon: Tylko, że u Ciebie poziom designów jest żenujący, a na Boxed'zie ... bez porównania do Ciebie :) I to, że Twoje szablony to nie rzecz gustu :) Wykonanie jest beznadziejne, widać już po miniaturkach :) Może pokażesz jakiś dobry szablon z Twojej strony w skali 1:1? :) Może ja źle patrze? :D

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie ja te szablony robie :D

Ja je tylk osprzeaje na zasadzie partnerstwa, Tobie sie nie podobaja - OK, ale zainteresowanie jest, ludziom sie podobaja.

 

To ze szablony nie sa z tej samej pulki co Monstery, to widac na oko, ale tutaj placisz 200 zl i sciagasz przez caly rok do woli! Looz-Design pewnie zajmue sie tworzeniem WWW, wiec jest to swietna baza pomocnicza - robisz design i pozyczasz sobei poszczegolne elementy, ktore akurat Ci sie podobaja, calkiem legalnie.

 

Nie mow tez, ze sa beznadziejne, bo nie wszystkie takie sa, nie mozna z baza 300 szablonow trafic we wszystkei gusty naraz, ale zwroc uwage - 300 szablonow za 200 zl, to 60 groszy za sztuke :)

 

Mysle, ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Looz-Design.com robi designy i strony WWW, ale pożyczanie elementów to ... hmm .... niezbyt pozytywnie wpłynęło by na wizerunek firmy, nie uważasz? :D Aha, prosiłem o jakiś powiększony szablonik do zaprezentowania - czyżby nie było żadnej próbki? :|

 

pzdr. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozyczanie elementow to nic zlego, przeciez skads musisz brac zdjecia, ikonki, itd - tutaj masz to wszystko w 100% legalnie, robisz z tym co chcesz. Wg mnie nie wplywa to dla nikogo negatywnie - w koncu autorzy tych szablonow kupili te zdjecia z jakiegos banku RoyalityFree

 

Wybierz sobei szablon, a podesle Ci probke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nic złego, ale dla profesjonalnego grafika to hmm troche nie pasuje :D No ale nic, ok.

 

Co do próbki - może sam zaprezentujesz jakiś ładny szablonik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ok. :) Co do jakości, to przeciętna niestety :D Ale obsługa jest OK :)

 

pzdr i z calego serca życzę wielu klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szymon: ile kosztuje dostep i na co pozwala

 

@Antharax -

1) bez przesady, nie sa takie zle - nie rewelacja, ale nie porazka...

2) kiedy zaczynamy z pff - napisz mi piekne PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt 50$, placisz przez 2checkout, w zamian dostep do 16 kategorii tematycznych - wszystkie, ktore sa na stronie, za 99$ dostep do 20 kategorii.

 

Sciagasz tyle ile chcesz przez caly rok, ja mam ten abonament juz od zeszlego pazdziernka i nie narzekam, codziennie dochadza nowe produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×