Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mediashark

Naprawdę dobry i sprawdzony reseller

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję dobrego i sprawdzonego resellera. Zajmuję się towrzeniem stron internetowych i potrzebuję je gdzieś hostować używam już od roku serwera reseller pewnej firm nie będe podawał nazwy by nie robić antyreklamy (widzę że ta firma działa aktywnie tutaj na tym forum ale jej usługi pozostawiają wiele do życzenia) dlatego potrzebuję pożądnej solidnej firm która będzie hostować moje strony ponieważ już po raz któryś nie chce mi się ich przenosić na inne serwery. Myślałem o takich firmach jak serwery.pl Provider10+ lub 30+. Chodzi mi o firmę o ugruntowanej pozycji nie taką która za parę miesięcy zniknie z rynku. Proszę podać konkretne nazwy konkretnych firm. Nie będę pisać że chodzi mi o tani hosting jak co niektórzy. Jeżeli będzie dobrze działać to mogę dobrze zapłacić.

 

Pozdrawiam

Karol Michałowski | mediashark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(widzę że ta firma działa aktywnie tutaj na tym forum ale jej usługi pozostawiają wiele do życzenia)

To forum właśnie do tego służy, nie widzimy przeszkód abyś o tym napisał.

Może komuś ta informacja się przyda i wybierze inną firmę zamiast pakować się w jakieś problemy.

 

Ze swojej strony mogę śmiało polecić firmę ionic.pl

Możesz im zaufać i w razie czego liczyć na szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z takich mniejszych firm przy dobrej jakości a za niewielkie pieniądze, dobrego resellera możesz dostać w unixstorm.org (praktycznie brak padów i gwarancja SLA) dodatkowo vipower.pl- za te firmy mogę poręczyć. Podejrzewam, że dobrze spisywałby się również ionic i prohost.pl.

Jeżeli zależy Ci na prestiżu i ugruntowanej pozycji, to możesz zajrzeć do firm typu nq.pl (ale tam mają własny panel, który może być wadą) oraz hostersi.pl (ale cena jaką Ci zaproponują może powalić Cię z nóg), beyond.pl (jeżeli na serio dobrze płacisz). Wiele dużych firm ma swoje autorskie panele i w takim przypadku raczej rzadko spotyka się u nich hosting reseller.

Myślałem o takich firmach jak serwery.pl Provider10+ lub 30+.
może ładny papierek, ale uwierz mi na słowo, że nic więcej, lepiej dać sobie z nimi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do naszej oferty http://www.freecast.pl/cart.php?gid=21

 

- Serwerki reseller sa utrzymywane w polskiej serwerowni

 

- Gwarantujemy stabilność oraz niską cenę

- Okres działalności 2 lata

 

Jeśli jest Pan zainteresowany zapraszam do siedmiodniowego testu interesującej Pana konfiguracji konta reseller

 

Kontakt:

 

e-mail biuro@freecast.pl

Tel 695-664-608

Gadu Gadu :23870884

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolu, koniecznie potrzebujesz Resellera - czy poprostu porządnie skonfigurowanego pod Twoje wymagania VPS'a? Jeżeli wymogiem nie jest reseller bardzo chętnie zaproponuje Ci ofertę:

http://hostit.pl/vps/

 

Która może zostać skonfigurowana dokładnie pod Twoje wymagania - z małym wyjątkiem nie oferujemy paneli innych niż nasze, które klienci sobie chwalą.

 

W przyszłości z VPS'a będziesz mógł, przejść gładko ew. na swoją prywatną maszynę bez zmiany jednego adresu IP. Stosujemy rozproszoną infrastrukturę, to znaczy, że każda z Twoich usług (HTTP, xxSQL, Mail) może zostać umieszczony na osobnej maszynie a nawet innych data center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×