Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ithost

serwerygier.com

Polecane posty

Gość RuFiK

witam prosze forumowiczów o konstruktywną opinie na temat hostingu www.serwerygier.com

 

To zalezy czy to jest opinia nowego brandu ...

czy tez nowej firmy z ktoryej np chcialbys skorzystac ...

 

Jak brzmi twoja odpowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuję to co wcześniej powiedziałem... "a jesteś trzeźwy czy jeszcze nie ? (bez obrazy)"

 

mogę o to samo zapytać widząc twojego posta. Sam jesteś skończony pisząc takie nic nie wnoszące do tematu opinie rozmawiamy tu o jakości usług hostingu serwerygier.com.Testowałeś? nie to sie nie wypowiadaj i nie offtopuj

 

To zalezy czy to jest opinia nowego brandu ...

czy tez nowej firmy z ktoryej np chcialbys skorzystac ...

opinia nowego brandu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Cytuję to co wcześniej powiedziałem... "a jesteś trzeźwy czy jeszcze nie ? (bez obrazy)"

 

mogę o to samo zapytać widząc twojego posta. Sam jesteś skończony pisząc takie nic nie wnoszące do tematu opinie rozmawiamy tu o jakości usług hostingu serwerygier.com.Testowałeś? nie to sie nie wypowiadaj i nie offtopuj

 

To zalezy czy to jest opinia nowego brandu ...

czy tez nowej firmy z ktoryej np chcialbys skorzystac ...

opinia nowego brandu ...

 

Fajna domena, szkoda ze nie pl.

Z uslug nie korzystalem, i na pewno sie skorzystam widzac taka www ...

Jezeli chcialbys poprawcowac nad wizerunkiem (layout i te sprawy) zapraszam na gg 7894369 :(

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna domena, szkoda ze nie pl.

Z uslug nie korzystalem, i na pewno sie skorzystam widzac taka www ...

Jezeli chcialbys poprawcowac nad wizerunkiem (layout i te sprawy) zapraszam na gg 7894369 :(

 

pzdr

 

Ty lepiej popracuj nad swoją stroną (voicespeak.org) bo w obecnych czasach trochę "żal" składać zamówienie przez support

"Gdy już jesteśmy pewni co do naszego wyboru, korzystając z SUPPORTU zakładamy nowy wątek. Proszę jednak zwrócić szczególną uwage aby temat zawierał poniżej znajdujące się informacje, które są dla administracji podstawą do sprawnej realizacji zamówienia."

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×