Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokuć

Wybór gry

  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra lepsza ?

    • Arma II
      0
    • Battefield Bad Company 2
      3
    • CoD 4 Moddern Warfarre
      2


Polecane posty

Gość Pokuć

Ostatnio zapragnąłem pograć w jakąś grę która pozwoli oderwać się od brutalnej rzeczywistości i pozwoli na chwilę relaksu. Najchętniej bym widział akcję gry na Bałkanach lub na Kaukazie. Interesuje mnie dobra strzelanina, mogą być źli amerykanie, mogą być jeszcze gorsze ruskie a mogą być jeszcze inni. Chodzi o dobry silnik gry, dużą powierzchnię (nie takie małe jak w CS) i mile widziane duże miasta. Koniecznie musi być to konflikt nowoczesny, II wojna mnie nie kręci zaś Wietnam to się każdemu przejadł.

 

Na pewno wielu użytkowników miało styczność z wymienionymi w ankiecie grami. Dlatego pytam o wybór + uzasadnienie dlaczego ta pozycja a nie inna.

 

Mile widziana gra z polskimi napisami lub dubbingiem, gdzie można robić coś więcej niż tylko tępe zabijanie wroga. Multiplayer mnie raczej nie interesuje. Cena do 150 PLN.

 

// edit - znalazłem w necie: www.youtube.com/watch?v=UVMrFriw9oc&playnext=1&videos=36lP4D2v_18&feature=mfu_in_order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij Tibie, a kasę zostaw na przedmioty za sms'a! xd

 

Tak na serio:

Battefield Bad Company 2 i CoD 4 Moddern Warfarre są fajne, którą wybierzesz? Bez różnicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×