Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
apa-sf

Wirtualne.net

Polecane posty

Obsługa klienta stoi na skandalicznie niskim poziomie. Dzwoniłem jednego dnia bo chciałem zapisać się do programu partnerskiego. Przez telefon Pan poinformował mnie że program partnerski działa, niestety to oświadczenie mija się z rzeczywistością szerokim łukiem. W panelu admina nie ma opcji zarządzania PP, linki ze strony głównej nie działają.

Pan obiecał że w przeciągu 30 minut napisze do mnie maila z wyjaśnieniami. Mija drugi dzień, moja skrzynka jest wciąż pusta, a gość NIE ODBIERA ODEMNIE TELEFONU.

Jeszcze raz powtórze - skandalem jest takie traktowanie klientów,

Niestety (a może na szczęście) na temat ich usług nie mam opinii - nie korzystałem i nie skorzystam.

P.S

Być może wina leży po mojej stronie, może byłem zbyt grzeczny i uprzejmy w rozmowie telefonicznej. Może gdybym był stanowczy i nieco grubiański, to zostałbym potraktowany poważnie. Tak sobie tylko gdybam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jaki Ty byleś nie powinno mieć najmniejszego wpływu....Jednak wg mnie trochę przesadzasz - nie chodziło o pieniądze które są Ci winni, gość pewnie po porstu był zajęty i nie miał czasu wysłać Ci oferty. Nie musisz być z tej okazji od razu taki oburzony

O samej firmie nie słyszałem, ale mają dobrze zrobioną stronkę co całkiem zachęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak korzystałem prywatnie( około 2 lata temu), strasznie niskie limitu na obciążenie CPU 0.25% w najniższym pakiecie.

Strona generowała obciążenie 2%, więc zmieniłem usługodawcę na KEI - te same obciążenie panel pokazywał, więc maszyny podobne musiały być.

 

Kiedyś mieli identyczny panel jak w KEI - nie wiem jak obecnie.

 

Obsługa znośna, ale główny kontakt e-mail( odpowiedź do kilku h), nie wiem jak telefoniczny, nigdy nie miałem takiej konieczności.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×