Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Spike

Usuwanie domeny z WEBD

Polecane posty

Wyskakuje mi taki o to błąd podczas usuwania domeny w WEBD:

Error from park wrapper: Sorry, I do not believe you control the subdomain for garrysmod.net.pl.

No to próbuję usunąć subdomeny i wyskakuje takie coś:

Sorry, the subdomain g^^^^s^^d cannot be removed because it is linked to the addon domain garrysmod.net.pl. You must first remove the addon domain

 

Tylko że przekierowania all usunąłem i nie mam pojęcia jak to naprawić. Pierwszy raz z takim błędem się spotykam. Wcześniej było dobrze (na ProSerwer.pl)

Mam nadzieje że ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś zgósić to do ich supportu.

 

Usuń link z domeny podpięte (nie przekierowane domeny), a potem będziesz mógł usunąć zaparkowaną domenę i wszystkie subdomeny.

W cPanel (nie wiem jaki panel mają w WEBD) jest to w sekcji: Domeny > Domeny podpięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zgłosiłem do supportu. Linku się nie da usunąć. Trzeba z Domeny > Domeny podpięte wykurzyć moją domenę garrysmod.net.pl. A gdy ja to robię wyskakuje coś takiego:

Error from park wrapper: Sorry, I do not believe you control the subdomain for garrysmod.net.pl.

Tak samo nie mogę usunąć subdomen :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają taki badziewny cPanel że nie dorównują firmie ProSerwer. A takie profesjonalne serwery.

 

cPanel jest wszędzie taki sam, niektóre firmy korzystają jednak z nakładki RVSKIN (taką my mamy w naszym cPanelu), która uładnia panel i daje kilka funkcji dodatkowych.

Co do serwerów, to praktycznie wszystkie firmy mają podobny sprzęt i konfiguracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cPanel jest wszędzie taki sam, niektóre firmy korzystają jednak z nakładki RVSKIN (taką my mamy w naszym cPanelu), która uładnia panel i daje kilka funkcji dodatkowych.

Co do serwerów, to praktycznie wszystkie firmy mają podobny sprzęt i konfiguracje.

Właśnie chodziło mi o te nakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×