Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cezary188

Ustalenie IP subdomeny Direct Admin

Polecane posty

Witam próbuje ustalić żeby po wejsciu na dana subdomene przekierowało na inny serwer niż ten na którym jest podpiety DA. Przy ustalaniu subdomeny nie ma zadnych opcji mozna ja tylko dodac. Automatycznie dodaje to w ustawieniach dns rekordy np dla subdomeny s1.wht.pl dodaja sie rekordy s1 i www.s1 ale z paramatrem A (czyli IP) dla serwera glownego na ktorym jest zainstalowane DA.

Niedarady zmienic tez ani nadpisac tych parametrow z tabeli pod spodem (albo ja jestem jakis tepy bo probowalem wszystkich mozliwych opcji) a potrzebuje zeby wchodziło pod IP drugiego serwera..... Help ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wam tłumacze ze niedarady/nie wiem jak, wpisuje wszystko jak powinno być a mimo to wyswietla sie komunikat ze nie mozna zmienic rekordu i pod spodem informacja ze dane nieprawidłowe/ nie zgadzaja sie. Moze ktos przesłać screena czy cos jak to powinno być wypełnione dla domeny s1.wht.pl ktora przekierowuje pod adres 127.0.0.1 i ktore dodaj z tej listy trzeba kliknać? Wiem ze prosze sie o tlumaczenie jak 2 latkowi ale mowie wam ze wpisywalem kilka roznych opcji i nie chce mi zmienic nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! mam dokładnie ten sam problem. próbuję dodać tak jak na zdjęciu, ale subdomena nadal nie przekierowuje na podane IP. próbowałem dodać także zwykłą subdomenę o innej nazwie, działało tylko z przedrostkiem www. jak dodać subdomenę przekierowującą na IP i zwykłą, która przekierowuje do folderu na głównym serwerze.

 

z góry dziękuję

 

jeśli to pomoże hosting mam w niceshoot.pl, a domenę w proserwer.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×