Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
freetu

Z: [opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

W sumie po poście dostałem info, więc wiem, ze następnym razem zamiast czekać godzinę na ticket to zadzwonię i sprawa będzie załatwiona w 5 minut.

Witam.

Jeszcze do nie dawna bym polecił ten hosting, ale od nie dawna zaczęły się problemy z którymi administrator nie potrafi sobie poradzić. Z początku już miałem problemy, to nie łatwo było mi się dogadać z administratorem i ostatecznie sam wpadłem na rozwiązanie, ale wtedy to bynajmniej otrzymywałem odpowiedź. Teraz , kilka dni temu była jakaś awaria i nie było dostępu. Od tamtej pory mój hosting nie działa, tzn nie działa jak powinien. Wcześniej posiadałem tam baze danych mySQL i działało amxbans (połączenia wychodzące) a teraz nie działa, ciągle jakiś błąd w połaczeniu, a administrator nie potrafii sobie z nim poradzić i nawet przeniesienie konta na inny serwer nie naprawia tego błędu, a wina jest na 100% po stronie glowanet.pl. Do tego dochodzi bardzo trudny kontakt. Na odpowiedź czekałem ponad 24h więc zdecydowałem spróbować innego kontaktu, inny kontakt przyniósł to co właśnie tu opisałem, czyli "pomysły administratora nie naprawiają błędu". Jeżeli chcesz mieć stabilny hosting z szybką odpowiedzią na tickety, bezproblemowy, to niestety ale musisz szukać dalej ;)

4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tamtej pory mój hosting nie działa, tzn nie działa jak powinien. Wcześniej posiadałem tam baze danych mySQL i działało amxbans (połączenia wychodzące) a teraz nie działa, ciągle jakiś błąd w połaczeniu

A to posiadasz u nich hosting WWW z dodatkiem bazy danych, czy też hosting serwera MySQL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×