Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mytnik

Serverownia.pl

Polecane posty

Gość patrick

lirek ten sam "szablon".

 

edit

 

a to pierwsze to reseller inten.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce być niemiły. Co z tego, że jest nowa kadra skoro słowniki ortograficzne są chyba dla was zbyt drogie.

 

Ile będzie trwała ta przeprowadzka? Skończyła się już? Na moich stronach przez około 7h dziennie można ujrzeć komunikat:

 

Cytat:

 

Warning: mysql_connect(): Too many connections in /home/cacek32/public_html/inc/polacz.php on line 2

Wystapil blad w polaczeniu

 

 

I to jest hosting na "światowym poziomie" ???

To jest śmiechu warte nie hosting. Jeżeli pojawiają się jakieś problemy z serwerem to oczywiście:

Cytat:

 

lukasz(serf.pl) Niedostępny

 

 

Na webhostingtalk.pl ktoś wyraził opinie (cytat nie dosłowny, lecz zachowany sens wypowiedzi):

Cytat:

 

kiedy zapytałem lukasza o coś trudnego zablokował mnie na gg

 

Osobiście nic takiego mi sie nie przytrafiło, jednak myślę poważnie nad zmianą ISP.

Jedyne co mi sie podoba tutaj to szybkie włączanie WildCards.

 

Pozdrawiam,

"mickula"

Wiesz neas to samo zauważyłem. Powyżej moja wypowiedź na forum serverownia.pl . Sam mam 14 lat ale u siebie nie zauważyłem dysortografi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest wykonany przez tą firmę, ale wierzyć mi się nie chcę, iż firma robi strony kopiując inne strony i je razem łącząc. Chyba, że to serverownia.pl, skopiowała od 4vip.pl? Może jakiś administrator, ze strony 4vip.pl lub serverownia.pl odezwal by się? I poprawił mnie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze teraz brakuje żeby serwer który im został (pluton) zmienili na jakiegoś vps-a np z s4u i zaczeli na nim sprzedawać konta reseller.
Na jakiej zasadzie to piszesz?

 

Na takiej że jak widze miałem racje ze kupią jakiegoś vps-a którego można zobaczyć na IP 62.75.185.53 lub domena pluton.serverownia.pl

Czyli podsumowywująć te super zmiany (nowa ekipa, nowe maszyny) to nic innego jak zakup konta resellerskiego+vps-a.Konta serwerownia.pl/serf.pl są na (tanim) resellerze w stanach, a serwer pluton to vps.Ale tylko szkoda klientów, którzy wierza w te brednie o nowych serwerach i próbują innym to samo wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
jakiegoś vps-a którego można zobaczyć na IP 62.75.185.53

 

niewiem skad wiesz ze to vps ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest VPS i nie ma się co tutaj oszukiwac - wystarczy spojrzeć na klasę IP.

 

inetnum: 62.75.184.0 - 62.75.191.255

netname: VSERVER-1

descr: vSERVER - Virtual dedicated Server-Hosting

descr: http://www.vserver.de

 

Wymaga to jedynie odrobiny myślenia, Harrego nie trzeba w to wkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

ok, blad mialem tam kiedys maszyne dedykowana i myslalem ze miala taka sama klase jak wyzej :/ No ale sie pomylilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu coś co mnie wqurwia w serverowni.pl :

mickulek 16:40:15

 

a cpanel pokazuje że są

 

serverownia.pl 16:42:14

 

sprawdze dzis to.

mickulek 16:42:53

 

a czy klienci mogą oczekiwać na jakieś przedłużenie hostingu z powodu przenoszenia serwera i wszystkich błędów

16:23 [status Niedostępny]

 

Ten administrator jest chyba młodszy ode mnie (mam 14 lat). On nie umie poprawnie napisać serwerów (cytuje " serweruw ").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten administrator jest chyba młodszy ode mnie (mam 14 lat). On nie umie poprawnie napisać serwerów (cytuje " serweruw ").

 

Pięknie byłoby, gdyby znajomość ortografii wiązała się z wiekiem. Ale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten administrator jest chyba młodszy ode mnie (mam 14 lat). On nie umie poprawnie napisać serwerów (cytuje " serweruw ").

 

Pięknie byłoby, gdyby znajomość ortografii wiązała się z wiekiem. Ale tak nie jest.

Jednak w pewnym wieku robienie błędów w co drugim wyrazie po prostu kompromituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy odpowiedź, na zadawane pytanie.

Serwer pod nazwą "serverownia.pl", niestety juz od wczoraj nie działa.

Nie wiem, czy strony użytkowników działają, ale co to ma znaczyć jak strona główna nie chodzi?

Więc jaka opinia?

Serwer do kitu.

Ocena skala 1/10

Daję: 1 ;)

 

Więc, ci którzy chcą kupić tam konto stanowczo ODRADZAM

No chyba że ktoś lubi mieć nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy odpowiedź, na zadawane pytanie.

Serwer pod nazwą "serverownia.pl", niestety juz od wczoraj nie działa.

Nie wiem, czy strony użytkowników działają, ale co to ma znaczyć jak strona główna nie chodzi?

Więc jaka opinia?

Serwer do kitu.

Ocena skala 1/10

Daję: 1 ;)

 

Więc, ci którzy chcą kupić tam konto stanowczo ODRADZAM

No chyba że ktoś lubi mieć nerwy.

Teraz ja,

Z serwerami było wszystko OK, tylko problemy zaczeły się przy zmianie DNS'ów domeny serverownia.pl ---> Sprawdzałem cały czas czy serwy działają, działał serwer centrum, pluton oraz potter, byla to usterka spowodowana zmiana dns

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

problemy są spowodowane tym iż wszystkie servery serverowni zostały przeniesione do niemiec. Wczesniej stały w USA. Sytuacja juz powróciłą do normy, tym którym coś nie działa prosze pisać do administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba posty zostały usunięte bo pisze

Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się.

 

Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, kliknij Tutaj żeby przejść do formularza rejestracyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Zgadza sie. jestem administratorem http://forum.serverownia.pl

 

Wysłany Sro Gru 07, 2005 9:13 am:

 

Może inaczej. Zapraszam do testowania ;) Wtedy każdy z was sam oceni i pozwoli to na zmiane waszej opini. 14 dni testu za friko wiec na co czekacie. Obecnie wszystkie maszyny są nowe i w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest wykonany przez tą firmę, ale wierzyć mi się nie chcę, iż firma robi strony kopiując inne strony i je razem łącząc. Chyba, że to serverownia.pl, skopiowała od 4vip.pl? Może jakiś administrator, ze strony 4vip.pl lub serverownia.pl odezwal by się? I poprawił mnie?? :)

 

 

Witam,

 

Firma PROGUARD sprzedała swój stary design serf.pl wprowadzając pewne modyfikacje.

Wewnętrzne strony są podobne ale tylko dlatego, że strona wykonywana jest na tych samych szablonach PHP co nie jest żadnym plagiatem!

 

Strony różnią się, a jedynie mają podobny układ wewnętrzny - patentu na ramki itp. mieć nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×