Skocz do zawartości
_BARI_

* [wirtualny] Hosting pod stronę priv!

Polecane posty

Tak się zastanawiam czy faktycznie nie wypróbować sobie hostingu na mzone bo widzę że faktycznie ładne promocje zrobili - tak sobie mysle o cpanelu bo na hekko.pl testuje juz directadmin.

 

zastanawiam się czy directadmin jest wszedzie taki sam czy czyms sie różni - że jak np nie spodoa mi sie cpanel na mzone czy directadmin bedzie taki sam jak np w hekko???

 

Ktos sie orientuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy faktycznie nie wypróbować sobie hostingu na mzone bo widzę że faktycznie ładne promocje zrobili - tak sobie mysle o cpanelu bo na hekko.pl testuje juz directadmin.

 

zastanawiam się czy directadmin jest wszedzie taki sam czy czyms sie różni - że jak np nie spodoa mi sie cpanel na mzone czy directadmin bedzie taki sam jak np w hekko???

 

Ktos sie orientuje???

 

Jak najbardziej zapraszamy do nas, każde konto posiada 14 dnowy test.

 

Panel Directadmin różni się od cPanel w zasadzie tylko opcjami które są dostępne.

cPanel jest bardziej złożony, wykonasz więcej czynności, ale jest tez bardziej skomplikowany dla początkujących.

Moim zdaniem lepszy jest cPanel, szczególnie jeśli nie masz zamiaru stawiać tylko wizytówki a cos poważniejszego.

 

Directadmin jak i cPanel jest wszędzie taki sam (mogą być jednak różnice estetyczne w każdej firmie inne), mogą być nieznaczne różnice w funkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to czy wasz directadmin różni się od directadmina w hekko - bo tam mam taki hosting - a u was chcialem sprobowac cpanel.

 

I gdybym zdecydował się u was na hosting ( a cpanel mi nie przypadnie do gustu) to czy jak wezme hosting z directadmin to bedzie podobny jak w hekko ;)

 

Martwie sie jednak o ceny serwera - fajne sa te opcje promocyjne - jednak za rok nie wiadomo co bedzie - a w ogole jest mozliwosc korzystania z pozniejszych promocji - czy pozniej juz ceny tylko w 100% ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi raczej o to czy wasz directadmin różni się od directadmina w hekko - bo tam mam taki hosting - a u was chcialem sprobowac cpanel.

 

Różnice mogą być w ewentualnej skórce dla DA, zamów konto testowe i sprawdź, to chyba najlepsze rozwiązanie. ;)

 

I gdybym zdecydował się u was na hosting ( a cpanel mi nie przypadnie do gustu) to czy jak wezme hosting z directadmin to bedzie podobny jak w hekko B)

 

Jeśli cPanel nie będzie Tobie odpowiadał to oczywiście przeniesiemy konto na inny serwer z innym panelem administracyjnym.

 

I gdybym zdecydował się u was na hosting ( a cpanel mi nie przypadnie do gustu) to czy jak wezme hosting z directadmin to bedzie podobny jak w hekko :)

 

Zawsze są jakieś promocje, więc nawet za rok napewno dstaniesz jakąś zniżkę.

Pamiętaj żę w Polsce od 1 stycznia podnosi się VAT do 23%, więc ceny pewnie też się zmienią.

Z tego względu że firma mieści się w UK mamy także trochę niższe ceny niż nasza konkurencja, więc nawet bez promocji masz troszkę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy directadmin jest wszedzie taki sam czy czyms sie różni - że jak np nie spodoa mi sie cpanel na mzone czy directadmin bedzie taki sam jak np w hekko???

 

Generalnie, podstawowe opcje będą takie same jednak jak już zwróciłeś uwagę jest dużo opcji dodatkowych których nie sposób odnaleźć w innych firmach, mogą mieć za to inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hekko.pl wydaje się być wszystko w porządku - do easypack+ z 4 gb wydaje mi sie byc nieco malo transferu na miesiac - tego się obawiam...

 

A hekko ma możliwość uruchomienia cpanel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U Nas Hosting już od 79 zł netto. Profesjonalna obsługa,pomoc techniczna 24/h, codzienny backup danych oraz podstawowe zabezpieczenia takie jak antywirus,Firewall oraz zabezpieczenia antyspamowe i zabezpieczenie poczty.Proszę zwrócić uwagę na pakiet START oraz STANDARD. Zachęcam do korespondencji e-mail. Pod TYM adresem dokładne dane.

 

 

Dawid Dyga Specjalista ds. sprzedaży MegaHost

_______________________________

VoxNet S.A.

ul. Wolności 262

41-800 Zabrze

fax. /032/ 279 63 58

d.dyga@megahost.pl

www.megahost.pl

www.voxnet.pl

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000293005; kapitał zakładowy: 500 000 PLN; NIP 631-21-96-246; Regon 270714635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do hekko.pl:

 

A u Państwa po roku realizacji promocji - przy przedłużaniu - jest możliwość korzystania z kolejnych promocji w tym samym koncie - czy tylko i wyłącznie przejście na opłaty 100% ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u Państwa po roku realizacji promocji - przy przedłużaniu - jest możliwość korzystania z kolejnych promocji w tym samym koncie - czy tylko i wyłącznie przejście na opłaty 100% ???

 

Możesz skorzystać z obowiązujących promocji w momencie przedłużania, 12 miesięcy w cenie 10 trwa już długo i jeszcze długo będziemy promować opłaty roczne.

 

Jeśli masz więcej pytań zapraszam na biuro@hekko.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×