Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
belfik

[dedykowane/VPS] Szukam serwera

Polecane posty

Witam. Mój budżet to 180 zł oczywiście jest to budżet na start poszukuję firmy która udostępniła by mi maszynę o mniej więcej takich parametrach:

 

Procesor: ~1,5 Ghz

Ram: 2 gb

Dysk: 200 GB ( chociaż wolałbym 2x 250 GB )

Limit transferu: ~ 2 TB lub no limit

Łącze: 100 Mbps

Najlepiej bez opłaty instalacyjnej

Maszynę potrzebuje na minimum rok czasu

 

Oczywiście mówię tu o jakieś promocji na start i jako uruchomieniu w tej kwocie (pierwszy miesiąc) potem mogę płacić więcej za taką maszynę :)

 

Bo mam już jedną maszynę w ovh już 3-4 lata i chciałem u nich kupić kimsufi ale z nimi nie idzie się dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Bo mam już jedną maszynę w ovh już 3-4 lata i chciałem u nich kupić kimsufi ale z nimi nie idzie się dogadać

Czego ty oczekujesz, skoro dla ciebie kimsufi jest drogie?

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi nie jest dla mnie za drogie tylko że nie mam na chwile obecną kasy na instalacje ale z nikim się nie idzie dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
nikim się nie idzie dogadać

A może nie tyle, co nie idzie co po prostu nie chcą dokładać do twojego dedyka? Mimo że OVH i tak baaaardzo zaniża cenę.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szkoda że OVH dla wieloletniego klienta nie potrafi zrobić w miarę przyzwoitej oferty bo kupiłbym to kimsufi za 73 zł ale po prostu nie mam na opłatę instalacyjną w pierwszym miesiącu. mógłbym ją zapłacić po pierwszym miesiącu testowania bo nie chciałbym kupować kota w worku i płacić opłatę za udostępnienie serwera i potem nagle jakby mi coś nie pasowało się pożegnać z kasą bo już parę razy tak miałem. Dlatego wolę dmuchać na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A dlaczego jako wieloletni klient masz dostać lepszą ofertę?

Płaciłeś za serwer 256zł (co jest w sumie mało patrząc na cena/jakoś).

 

A jeśli byś płacił 512, to pewnie by uzbierali na fajny prezencik.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jako wieloletni klient masz dostać lepszą ofertę?

Jeśli płaciłeś za dedyka 256zł /mc to płacisz za dedyka przez 4 lata.

 

A jeśli byś płacił 512, to pewnie by uzbierali na fajny prezencik.

 

 

Bo przeważnie tak to działa. Oferta utrzymaniowa klienta. Wiadome że jak ktoś będąc już klientem oczekuje lepszych ofert niż nowy potencjalny klient. To dosłownie jak jest z telefonami na abonament ten który jest już abonentem zawsze dostaje lepszą ofertę od pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Moim zdaniem nie jest tak samo. Chociażby ze względu na stosunek ceny jaką płacisz za telefon, do kosztów jakie ponosi operator.

 

A policz sobie ile kosztuje serwer za który płacisz tak jakbyś kupował w sklepie (uwzględnij że ovh ma trochę taniej) oraz łącza na cały świat, które nie są najgroszej jakości, support, itd...

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szkoda że OVH dla wieloletniego klienta nie potrafi zrobić w miarę przyzwoitej oferty bo kupiłbym to kimsufi za 73 zł ale po prostu nie mam na opłatę instalacyjną w pierwszym miesiącu.

 

Jakby OVH (w zasadzie każda firma) oferowało/a co roku promocję dla "starych" klientów to za kilka lat miałbyś serwer gratis dożywotnio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale nie po to zakładałem temat żeby się kłócić i wymieniać poglądy tylko w poszukiwaniu oferty spełniającej moje oczekiwania. A jak narazie twoje wypowiedzi nie wnoszą nic nowego do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

No to przecież podał ten budżet, i właśnie nad nim toczy się dyskusja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby OVH (w zasadzie każda firma) oferowało/a co roku promocję dla "starych" klientów to za kilka lat miałbyś serwer gratis dożywotnio. ;)

Wiesz ja nie mówię żeby serwer był gratis i dożywotnio "Bo takie rzeczy to tylko w erze" ale powiedzmy jakby dali powiedzmy zamiast 250 zł za instalacje a dla stałego klienta obniżyli ją na 100 brutto to już by to była promocja którą mógłbym ją zaakceptować a oni twierdzą że nie mogą nic zrobić dla mnie jako stałego klienta.

 

Podaj Twój budżet, może coś uda się przygotować.

 

Pod co konkretnie ma być ten serwer?

Budżet: 180 zł

Cel serwera: małe forum oparte na vbulletin plus mały serwer gry opcjonalnie dla kumpla a nie chcę dociążać obecnego co mam

 

Nawet dla mnie była by też taka oferta do przyjęcia ze za pierwszy miesiąc bym nie płacił za instalacje aby sprawdzić czy maszyna spełniłaby moje oczekiwania i po zaakceptowaniu jej jako że spełnia oczekiwania uiścić opłatę instalacyjną wraz z 2 abonamentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie serwera to dużego obciążenia nie będzie bo będą na nim jakieś 3-4 osoby grały ;) bo to tak że to tak powiem po znajomości kumplowi udostępniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem dodać ze jeszcze będzie zdalny pulpit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VDS..

 

VDS Enterprise z konfiguracją:

 

Gwarantowany CPU 3,6 GHZ

Gwarantowany RAM 2048 MB

SWAP RAM 5120 MB

Dysk twardy 100 GB (RAID1)

Miesięczny transfer 1000 GB

Ilość adresów IP 3

lokalizacja Niemcy

Wirtualizacja Xen

 

Cena: 160zł na m-c

 

http://www.fiberhead.pl

support@fiberhead.com

 

 

Z poważaniem

 

Albert Horyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat już nieaktualny mój wybór padł na Leaweb. Wszystkim dziękuję za udział w dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×