Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość macer

[wirtualny][fiberhead.pl] Zakaz stawiania DNS'ów WTF...

Polecane posty

Gość macer

Cześć, właśnie kupiłem VPS'a na fiberhead.pl, miałem wziąść się za poradnik konfigurowania VPS'a...ale wszędzie pisze że trzeba postawić DNS!

Z ciekawości zajrzałem do regulaminu...a o to i cytat z regulaminu fiberhead.pl...

 

Czy mogę stworzyć własne dnsy (ns1.mojadomena.pl)?

Nie, nie można stworzyć własnych dnsuw. Proszę używać DynDNS

 

Więć myślę sobie WTF? Nie mogę postawić serwera DNS bo jest to zakazane? DNS to chyba podstawa...

 

Prosiłbym żeby ktoś wyjaśnił mi tą sytuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie kupiłem VPS'a na fiberhead.pl, miałem wziąść się za poradnik konfigurowania VPS'a...ale wszędzie pisze że trzeba postawić DNS!

Z ciekawości zajrzałem do regulaminu...a o to i cytat z regulaminu fiberhead.pl...

 

 

 

Więć myślę sobie WTF? Nie mogę postawić serwera DNS bo jest to zakazane? DNS to chyba podstawa...

 

Prosiłbym żeby ktoś wyjaśnił mi tą sytuację ;)

 

Zacznijmy od tego gdzie tam są dane firmy? Co do regulaminu to co tu wyjaśniać, jest zabronione i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macer

dane firmy? co masz na myśli?

 

kurde i miesięczny abonament chyba do kosza wywaliłem, szkoda że wcześniej nie przeczytałem regulaminu :/

Stawianie DNS i domeny jest raczej podstawą...

 

Dzięki za szybką odpowiedź malas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz tylko, gdzie owy regulamin znalazłeś. Bo mi udało znaleźć się tylko link do http://www.fiberhead.com/agb

 

Dwa - fiberhead to głównie hosting railsów, a że daje do vpsa jeden adres IP, to nie chce mieszać pewnie ze slave-dnsami, stąd piszą na stronie, że nie zapewniają takiej funkcjonalności i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macer

Fiercio - FAQ - http://www.fiberhead.com/faq?locale=pl#czy-mog%C4%99-stworzy%C4%87-w%C5%82asne-dnsy

 

 

ale dostałem właśnie PW od fiberhead napisali że "nie jest to zakazane, przepraszamy za komplikacje" :)

 

o ile wszystko będzie działać to stosunek konfiguracja/cena jest super :)

 

tylko chyba coś źle podałem dane... nazwa servera: podałem "server1" (później chyba server1.domena.pl) , teraz nigdzie nie moge znaleźć IP serwera jest tylko "domena" która odsyła mnie na nic nie znaczące "server1." :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lapiech - jesteś w błędzie.Byłoby to podwójnym zaprzeczeniem, gdyby było napisane "Nie nie można". Ale jest przecinek, który niweczy Twój misterny plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×