Skocz do zawartości
toskow

progreso.pl czy nazwa.pl

Polecane posty

Gość Fobi

Obie firmy godne zaufania.

W nazwie zdarzaja sie problemy z polaczeniem do bazy danych.

 

O problemach w progreso nie slyszalem.

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso. Dlaczego? Bo nie lubie krętaczy (lewe konta promujące netart na tym i innych forach) i naśladowców a niestety, nazwa.pl to cały czas taki cień home.pl, któremu probuje dorównać za wszelką cene.

 

Progreso.pl zdaje się nie mieć takich kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał progreso ;)

 

W nazwa.pl czesto pada baza danych, ponod od dlugiego czasu i nie umieja sobie z tym poradzic ;)

Na forum mamy jednego usera, ktory jest z firmy Progreso, ktory sprawia wrazenie czlowieka majacego pojecie o tym co robi. A dobra obsluga to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wiem o dwóch osobach z Progreso które bywają na tym forum :)

 

adamszendzielorz i rshmn

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi
Hehe ja wiem o dwóch osobach z Progreso które bywają na tym forum Suszę zęby

 

adamszendzielorz i rshmn

 

Pozdrawiam

 

Prosze nie robic OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam progreso.pl , nie będę mówić dlaczego, padło tutaj większość atutów, proszę samemu skorzystać z okrestu testowego i się samemu przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rowniez i ja polece progreso, stosunek parametrow do ceny dobry (biorac pod uwage to, ze serwery sa w Polsce, na GTSie), niskie pingi, bardzo mily panel administracyjny, obsluga tez niczego sobie, nic tylko brac i korzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nazwie jedynie kupuję domeny (i na obsługę narzekać nie mogę). Jednak zawsze mnie wkurzały nachalne reklamy (czytaj: spam) hostingu na pl.comp.www i na serwer się nie zdecydowałem.

 

 

Panel w Progreso rzeczywiście jest świetny, nawet typowy ZU nie powinien mieć kłopotów z ustawieniem swoich domen, subdomen itp. dupereli. To chyba najlepszy panel, jaki znam - nie próbujcie nawet porównywać CPanela :)

 

Cenne są także statystyki z trzech różnych analizatorów - można sobie porównać szereg istotnych informacji. Przydatne, bo IMHO WebAlizerowi nie można wierzyć, zaś AWStats podaje szereg dodatkowych informacji.

 

Obie rzeczy to rzadkość w innych serwisach, choć każdy powinien się o takie rzeczy starać, to przyciąga klientów.

 

Problemy w Progreso pojawiły się ostatnio dwa.

 

1. Czasowa niemożność połączenia się z pocztą czy serwisem. To szybko mija (po kilku / kilkunastu minutach), ale czasem potrafi być wkurzające.

 

2. Szybko rozłączający się serwer (przynajmniej ten w USA) przy połączeniach przez FTP. To już jest bardziej wkurzające, gdy pracuje się parę godzin przy serwisie i robi upload pojedynczych plików co kilka-kilkanaście minut.

 

 

Minusem dla niektórych może być zmniejszająca się atrakcyjność kont pod względem transferu miesięcznego. Analogiczne konta w Kei.pl mają o 25% większy transfer (12GB do 15GB / 24GB do 30GB na miesiąc) przy tej samej cenie za konto. Tutaj muszę jednak powiedzieć, że w Progreso nie będą robić problemów z powodu transferu miesięcznego przekroczonego o np. 50MB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

>>> Progreso (bo to Civ, który był świetny!)

 

nazwa jakaś lipa.. w ogóle jak można się nazywać "nazwa" :)PP hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat :-) I wbybrałem nazwa.pl ponieważ jest wiecej transferu co jest dla mnie ważne oraz kupiłem z 50%rabatem czyli ok.160zl.

Po ok 1 miesiacu uzytkowania moge z czystym sumieniem polecic nazwa.pl :-D, do minusów zalicze baardzo prosty panel i czasami zawieszajace sie CGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy na Nazwa.pl można legalnie uruchamiać pamięciożerne skrypty CGI? To taki OT, ale nie ktos sie mnie pytał i nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Ma ktoś jeszcze kupony rabatowe na nazwa.pl ?

 

Kup Magazyn Internet - tam znajdziesz ich kupon. I nie tylko ich ;-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś jeszcze kupony rabatowe na nazwa.pl ?

 

Kup Magazyn Internet - tam znajdziesz ich kupon. I nie tylko ich ;-)

pozdr.

Gdzie można to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Nazwy.pl kuponów pełno..ale co z PROGRESO? Mam serwis do postawienia i chcę zrobić migrację na Progreso, jednak jak na lekarstwo tych kuponow...poratujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×