Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrzu4

Skrypt do konsoli

Polecane posty

Witam!

 

Potrzebuje skryptu który wpisywał by ustaloną treść do konsoli.

Czyli powiedzmy że mam odpalony serwer jakiejś gry:

Screen - Konsola

 

I chce aby przez stronę, np.: skrypt.php dało się wpisywać dane do konsoli:

31104wyslij.png

 

Do tej pory do włączania i wyłączania serwera używałem:

 

<?php
shell_exec('cd /var/www/');
shell_exec('./run');
echo"Uruchomiono";
?>

 

Może ktoś z Was wie jak to wykonać??

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byyyyło ! :P

 

Ale odpowiedzi nie otrzymałem tutaj, każdy stwierdził iż to niemożliwe. Aczkolwiek znajomy linuxiarz mi pomógł. Oto solucja:

 

13:54:18 Vandal

co do pisania do screena, to....

screen -x NAZWA_SCREENA -X bufferfile plik

echo "polecenie" > plik

screen -x NAZWA_SCREENA -X readbuf

screen -x NAZWA_SCREENA -X paste .

screen -x NAZWA_SCREENA -X removebuf

 

Warunkiem jest odpalanie aplikacji na screenie i podanie pełnych ścieżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×