Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kustosz

Niebieski.net

Polecane posty

Miałem okazję sprawdzić ten hosting i muszę stwierdzić że to totalna amatorszczyzna. Problem który zgłosiłem był przez dwa tygodnie zbywany, a admin z konkurencji rozwiązał to w 5 minut... do tego opieszałość w odpowiedziach na maile i brak chęci ponad standardowej pomocy. Rozumiem że młode, niedoświadczone firmy tez mają rację bytu ale nie za moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena ma 8-letnia historię, domena firmy-właściciela marki ma 11 lat historii, więc na "młodziaków" w tym biznesie mi nie wyglądają.

Obie domeny (niebieski.net i suport.pl) siedzą na jednym IP w KEI - niby dobrze, że korzystają z usług stabilnego hosta, z drugiej strony świadczy to o braku własnej infrastruktury. Poza tym na ich stronie widzę tylko jeden pakiet hostingowy, więc prawdopodobnie tylko odsprzedają czyjeś usługi (może Kei właśnie?).

 

Ogólnie z boku wygląda to raczej na jednoosobową działalność polegającą na resellingu obcych usług. Ja bym ominął ich/jego i poszukał czegoś "u źródła", czyli w normalnej firmie hostingowej.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PiaR rzeczywiście wymiata. Mnie jednak nie przekonuje, wręcz przeciwnie, odrzuca. Szczególnie, jak takie rzeczy widzę na powitanie wchodząc na stronę główną, a nie na podstronce pt. "referencje"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×