Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kyrtek4

Domeny .pl za SMS

Polecane posty

Witam. Poszukuję, jak w temacie, serwisu, który umożliwiałby zakup domeny .pl za SMS. Znacie może jakieś wiarygodne serwisy? Oczywiście nie chcę, aby potem przedłużenie na kolejny rok kosztowało 300 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to się kompletnie nie opłaca bo firma, która to oferuje otrzymuje około 47% z takiego smsa, więc wiadome że będzie drogo..Tak ciężko wziąć 10zł i iść zrobić przelew?mellow.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to się kompletnie nie opłaca bo firma, która to oferuje otrzymuje około 47% z takiego smsa, więc wiadome że będzie drogo..Tak ciężko wziąć 10zł i iść zrobić przelew?mellow.gif

Jak ktoś nie ma konta w banku to taki przelew np. z pko kosztuje 10zł, a z poczty idzie długo.

 

W innych bankach nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukać jakieś firmy z wirtualnym portfelem i wtedy z niego opłacać domeny, np: unixstorm

 

 

Jak ktoś nie ma konta w banku to taki przelew np. z pko kosztuje 10zł, a z poczty idzie długo.

W innych bankach nie wiem.

 

Zawsze można poszukać firmy zajmującej właśnie się przelewami/opłatami czy też zwyczajny sklep żabka i tam opłacić w ciągu 1 (no max 2dni) roboczych trafia na konto odbiorcy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma konta w banku to taki przelew np. z pko kosztuje 10zł, a z poczty idzie długo.

 

W innych bankach nie wiem.

Prowizja w okienku pko 2,50zł. Rzeczywiście przy opłacaniu domeny raz na rok to mega wysoka kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Przelew w PKO kosztuje tylko w przypadku wysyłania do innych banków, czyli do nas (pewnie do wielu innych firm też) można bez opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przelew w PKO kosztuje tylko w przypadku wysyłania do innych banków, czyli do nas (pewnie do wielu innych firm też) można bez opłat.

To jeszcze zależy, na konto prywatne - ok, ale na konto firmowe każą sobie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zależy, na konto prywatne - ok, ale na konto firmowe każą sobie płacić.

Dziwne, u mnie nie robią różnicy czy prywatne czy firma. Dajesz druk i płacisz. Prowizja jest ustalona z góry: 2,50zł za przelew do 1000zł, a powyżej 0,5% przelewanej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przelewałem sporo kasy zanim założyłem konto w banku i zawsze te opłaty mnie złościły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o serwis rejestrujący domeny za SMS, a tylko @Astron podał mi odpowiedź :)

Zdaję sobie sprawę z tego, że można przelewem, ale wyraźnie napisałem, że chcę SMS'em :)

Czekam na dalsze propozycje wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma konta w banku to taki przelew np. z pko kosztuje 10zł, a z poczty idzie długo.

A może chodziło Ci o PEKAO? Ten z żubrem. Tam to faktycznie kolosalne opłaty mają :)

Ciekawe jak wygląda przedłużenie domeny smsem.. SMS za 100 zł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

44 zł za rejestrację domeny .pl przy płatności SMSem???? To już lepiej zapłać w PKO te 2,5 zł albo załóż sobie darmowe konto w mbanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 zł za rejestrację domeny .pl przy płatności SMSem???? To już lepiej zapłać w PKO
Z tym że ludzie nie chętnie chodzą robić przelewy, dlatego są pytania o te smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Kiedyś działało wszystkozasms.pl, gdzie rejestrowało konta w nazwa.pl, kosztowało to 10.98 zł (wtedy), mieli z tego z 5,50 zł, a domena chyba 12 złotych, nie wiem jaki zarobek, może mieli jakąś promocję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×