Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Szukam kreatora, poniewaz chcialbym oferowac tanio i szybko zrobienie stron www. Czy moze mi ktos podpowiedziec, gdzie takie cos znalesc? Natrafilem na oferte rizo.pl, ale oplaty sa comiesieczne, co zdecydowanie mi nie odpowiada... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz robić strony powinienes znać ponadprzeciętnie:

PHP

MYSQL

HTML

Jakiś program graficzny (Photoshop polecam)

Inaczej tego nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PIKeR napisał:

Jak chcesz robić strony powinienes znać ponadprzeciętnie:

PHP

MYSQL

HTML

Jakiś program graficzny

 

Dam sobie rękę uciąć, że jeśli ktoś zna technologie, które wymieniłeś, nie będzie szukał kreatora stron internetowych (wiem z własnego doświadczenia), to byłoby w prostej linii nieekonomiczne.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wymienicie jakieś kreatory stron www ? Poszukuję jakiegoś gotowego skryptu kreatora stron dla małego resellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.Rizo.pl lub jak kto woli www.SiteReptile.com, nadaje sie do wyzej wymienionego celu, nie musisz znac PHP

 

Chetnie odpowiem na ewentualne pytania.

 

 

Rizo ładne ale się ceni ;) Rozumiem że rizo jest instalowane na serwerze klienta tak ? czy jest to jakiś generator ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rizo ładne ale się ceni ;) Rozumiem że rizo jest instalowane na serwerze klienta tak ? czy jest to jakiś generator ?

 

 

Jesli masz konto WWW, zalozmy ze resellerskie, zakladasz konto FTP i tam jest instalowany kreator (np. www.kreator.twojafirma.pl). Zakladasz konto dla klienta, po czym wchodzisz na www.kreator.twojafirma.pl, podajesz dane konta klienta - login i haslo, po czym przystepujesz do instalacji. Po chwili strona jest gotowa, mozesz uzupelnic tresc, dodac galerie, formularze, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×