Skocz do zawartości
Gość bigsmok

[SPRZEDAM] 2 FORA INTERNETOWE! ZARABIAJĄCE

Polecane posty

Gość Pokuć

Yyy...eee...hmm... no więc.... Wakacje się skończyły i chyba trzeba trzeba się wziąć do nauki i pozbyć trefnych zobowiązań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy...eee...hmm... no więc.... Wakacje się skończyły i chyba trzeba trzeba się wziąć do nauki i pozbyć trefnych zobowiązań :P

Jeśli nie jesteś zainteresowany to po co takie głupoty wypisujesz?mellow.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Pawel_15, niestety ale nie trafiłeś :P

 

Może dlatego, że chcesz za 550zł sprzedać forum na którym zarobiłeś €13,58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Szukasz frajera żeby wyjąć kasę na tego swojego krzaka albo brakuje ci na tak zwane codzienne wydatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wzburzony wypowiedziami użytkowników chciałbym wszystkich wypowiadających się w temacie naprostować - czyż nie może sprzedawać czegoś na czym nikogo nie oszukał, nikogo nie okradał ?

Czy sprzedanie forum czy czegokolwiek innego w sposób jednorazowy, okazjonalny narusza jakieś znamiona przestępstwa (gosporadczego, z kk, z kc) ?

Za tyle sprzeda, za ile ktoś będzie w stanie to kupić i tyle. Nie wiem o co niepotrzebny raban.

 

To że użytkownik ma inną historię, nie znaczy że w tym wypadku trzeba go wyzywać od dzieciaka i tak dalej. Sam niedługo będę sprzedawał dość spory serwis, czy mnie także wyzwiecie że wakacje się skończyły? bigsmok serwis o tych kolejkach już jakiś czas prowadził i NIE jest to wakacyjny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz frajera żeby wyjąć kasę na tego swojego krzaka albo brakuje ci na tak zwane codzienne wydatki ?

 

Śmieszny jesteś i sam zachowujesz się jak to twoje przysłowiowe dziecko.smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ceni swoją strone wedlug własnej miary. Jeżeli ktoś kupi to ok, jak nie to zobaczy że jest mniej warte i tyle.

Docinki tu nic nie dadzą. Zamiast patrzeć komuś w jego sprzedaż może warto się lepiej zajać swoim serwisem??

 

Fakt że cena jest wysoka i ciezko ędzie za nią sprzedać - ale też tematyka stron jest coraz bardziej popularna, gra jest tania i dużo osób ją kupuje więc może byc to ciekawa inwestycja na przyszłośc.

 

bigsmok serwis o tych kolejkach już jakiś czas prowadził i NIE jest to wakacyjny biznes.

 

Dokładnie jest to forum o grze ,,Symulator farmy" wiec z kolejkami ma to mało wspólnego :P ( no chyba gdzieś byl tam przejazd kolejowy na mapce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Hmm.. dziękuje wszystkim którzy mnie bronią, tak jak inni powiedzieli nie jest to wakacyjny biznes, nie mam w planach utworzenie zadnego krzaka jak kto myśli. Po prostu zbieram do laptopa i chce sprzedać te 2 serwisy od 500 - 600 zł max mogę 100 zł zejść. Jeżeli kupiec się nie znajdzie to będę bardziej linkował i może za 2 miesiące wystawie jeszcze raz aukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz, że te "linki" co pokazałeś na aukcji są coś warte, to się grubo mylisz. Bo owe "linki" prowadzą do twojej strony, a nie do innych stron na których są umieszczone adresy do twoich for. Nie mam zamiaru komentować tego za ile sprzedajesz fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POD WYSZKUWARKĘ GOOGLE
Z mojego poradnika dla ogólnodostpępu, który w cale b. dobrze nie optymalizuje, tylko to są początki optymalizacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×