Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mig

FC.pl nie działa

Polecane posty

Nie wie nikt co się stało? Mam u nich dużo kont, od kilku godzin nie działają strony, na telefon nikt nie odpowiada. Wiem że awarie się zdarzają ale jakbym wiedział jak długo to potrwa to bym się tak nie denerwował bo zaraz klienci zaczną do mnie dzwonić... Czy jest tu może ktoś z tej firmy i odpowie na moje pytanie?

 

Wysłany Wto Lis 08, 2005 12:02 pm:

 

Konta już chodzą ale 10 lat będę żył krócej przez stres. MIG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację, za dużo pracuję... ale czasem są inne rozwiązania jak np. wysłanie do wszystkich użytkowników emaila z informacją że będzie do X godziny przerwa techniczna; na stronie głównej firmy jest jakaś informacja; informacja jest nagrana na sekretarce; informacja o awarii jest tak szybko usuwana że klient nawet jej nie zauważył; ewentualna awaria jest usuwana a w międzyczasie ktoś inny odbiera telefony od zdezorientowanych klientów; może jak już raz nabrałem się na sync.pl to jestem bardziej nerwowy, a może tylko dbam o interesy swoich klientów bo tak naprawdę jadę z nimi na tym samym wózku, pozdrawiam :idea:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym wqy tutaj rozmawiacie. Skąd FC.pl miało wiedzieć że np. dysk się "spalił" czy coś w tym stylu. Widać że FC robi backup-y i wszystko jest ok. Ale jak padł serwer to jak mieli odebrać poczte ? Co do telefonu to się zgodze, ale czy nie zrozumieliście jak 100 ludzi chce dostać informacje co się stało.

To tyle ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgadzam się w zupełności z nurtem. Jeżeli miałbym komuś polecić firmę to polecam FC.pl, bo backup serwera jest chyba najważniejszy, i myślę że zakończymy na tym dyskusję tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podniose znów alarm ;)

Posiadam konto resellerskie na fc.pl od kilku miesiecy, wczesniej wykupywałem same krzaki (sync.pl, serverownia.pl etc.) i przesiadłem sie na fc.pl no skok o kilka klas. Nigdy nie było problemów... ale od początku listopada do teraz nonstop są chwilowe zwisy, raz działa raz nie, nie da sie wgrać nic wiekszego na serwer przez FTP. Rozumiem, że mogą być nieoczekiwane problemy, ale jeśli admin odpowiada na e-maile standardowymi odpowiedziamy (przenosiny, dysk, zmiana skryptu etc.). Najbardziej rozmiesza mnie "Live Suport Offline", co to jest?? Wysyłam przez jakis panel list do nich, po kilku dniach... (raz było po kilku godzinach) dostaje e-mail ze mam odpowiedz w skrzynce i tak w kółko sobie z nimi wysyłam listy przez "Live Suport Offline".

 

Mig: działa już Ci poprawnie serwer ?

 

Wysłany Czw Gru 01, 2005 8:49 pm:

 

Dodam, że znów nie działa od godziny... najlepsze, że ich strona główna działa i to mnie niepokoi.

Może jestem przewraźliwiony, ale codziennie nie działa co jakis czas a w rankingu fc.pl jest dalej wysyko, dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś kombinują bo poczta i ftp działa... no albo cos padlo juz 2 raz dzis... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm najwidoczniej na Twoim łączu, bo u nas wszystko działa bez zarzutów ... napisz maila do supportu, moze Ci cos ciekawego odpiszą. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Przerwy jednak są bo podpiąłem swój serwis na resellerze u nich pod www.siteuptime.com i wynika że dzisiaj była przerwa. Nie wiem już czy to normalne że się zdarzają przerwy... Ale na ten ranking też zwróciłem uwagę że to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rankingu jest monitorowany napewno inny serwer dziś rano gdy nie działało mi konto, strona FC się uruchamiała normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem informację z lease, że mają jakies problemy na łączach i w tej chwili nad nimi pracują. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko pokaże fakty:

 

http://www.google.com/search?q=site:www.mb...=&start=10&sa=N

wczesniej było prawie 200 podstron teraz jest 93 z czego tylko 11 było czynne jak robot skanował strone. Tutaj pokazuje jak to wygladało (03-12-2005): http://www.mbike.net/fc.jpg

 

Tutaj przykład jeszcze bardziej obrazowy:

http://www.google.com/search?hl=pl&q=site%...btnG=Szukaj&lr= 11 000 podstron, ok. 1000 czynnych jak skanuje robot google....

 

I jak myślicie gdzie poszły moje zyski ?? do konkurencji...

 

Pomijam fakt, że admin nie chce się normalnie odpisać tylko lecą szablonowymi odpowiedziamy. A wysoka pozycja w rankingu fc.pl zaczyna mnie denerwować, ponieważ jest to poprostu przekłamanie.

Chyba, ze problemy z indeksacją można jakoś inaczej wytłumaczyc ??

 

pozdrawiam

Adrian Zieliński

www.mbike.pl ---> Twój Sklep Rowerowy

www.historicus.pl ---> Twój Portal Historyczny[/url]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×